Prudnik24

„Skateboarding w czasach naświetlania” w POK

10 lutego
14:07 2012

W piątek 10 lutego br. o godz. 18.00 Prudnicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne otwarcie wystawy z cyklu „Młodzi w Akcji”. Swoje fotografie zaprezentuje Dominik Mielczarek.

Wystawa nosi tytuł „Skateboarding w czasach naświetlania”, zatem nietrudno się domyślić, co będzie jej głównym tematem. Zostanie zaprezentowana w galerii na poddaszu Pałacu Fränklów.
– Moja wystawa pod tytułem „Skateboarding w czasach naświetlania” to wernisaż o pasji, przyjaźni, deskorolce. Przedstawia temat z całkiem innej, dotąd nieznanej nikomu strony. Zapraszam wszystkich serdecznie – mówi autor.

Dominik Mielczarek (rocznik 1992) studiuje kierunek „Gospodarka Przestrzenna” na Uniwersytecie Opolskim. Jest przedstawicielem pokolenia młodych prudnickich fotografików. Fotografią skateboardingową zajmuje się od trzech lat, i jak twierdzi – ta tematyka jest dla niego najbardziej interesująca. O swojej pasji mówi:
– Fotografia jest dla mnie przede wszystkim sposobem na wyrażenie siebie i metodą opisu otaczającej rzeczywistości w sposób, w jaki ją postrzegam.

Bogusław Zator

Gazeta Prudnik24 – numer 271

Reklamy

 

ReklamyFacebook