Prudnik24

Świąteczny prezent od piłkarzy?

06 kwietnia
11:02 2012

W przedświąteczną sobotę piłkarze Pogoni Prudnik podejmą na Kolejowej Swornicę Czarnowąsy. Czy sprawią kibicom świąteczny prezent?

Swornica jest niekwestionowanych liderem tabeli. Po 19 kolejkach drużyna Wojciecha Lasoty zgromadziła 51 punktów i praktycznie może być pewna awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Pogoń również ma takie apetyty, lecz ma już 20 punktów straty do lidera i 7 punktów do drugiej Polonii Głubczyce. „Sfora” w tej rundzie jeszcze nie przegrała, notując remis na początek rundy i trzy wysokie wygrane z Piastem Strzelce Opolskie (6:0), Orłem Dzierżysław (4:1) i OKS Olesno (5:0). Pogoń przegrała za to trzy spotkania z rzędu i ciężko spodziewać się przebudzenia, podejmując tak wymagającego rywala. Szczególnie że w 3 września w Czarnowąsach padł wynik 4:1 dla gospodarzy.

Liczymy jednak na przebudzenie ze snu zimowego piłkarzy Waldemara Sierakowskiego. Wygrana z liderem z całą pewnością podbudowałaby morale drużyny i mogłaby być trampoliną do dalszych sukcesów i ligowego awansu, na który wszyscy liczą.

Początek spotkania w sobotę (7 kwietnia) o godz. 13:00 na stadionie przy ulicy Kolejowej 7.

Bilety:
5 zł – dorośli
2 zł – młodzież do lat 18
Wstęp wolny – kobiety i dzieci

[table id=213 /]

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook