Prudnik24

Świąteczna majówka (ZDJĘCIA)

07 maja
11:34 2012

Prezentujemy galerię zdjęć z majówki, która odbyła się po zakończeniu oficjalnych obchodów 3 maja, w Parku Miejskim w Prudniku.

Oprócz orkiestry dętej z Prudnickiego Ośrodka Kultury podczas pikniku zaprezentowali się młodzi wokaliści i instrumentaliści z zaprzyjaźnionego z Prudnikiem czeskiego Bruntala (Základní umělecká škola – ZUŠ), wokaliści z Dziecięcego Studia Piosenki POK, oraz zespół romski „Romani Bacht” („Cygańskie Szczęście”). Na zakończenie można było usłyszeć mocniejszy rockowy set w wykonaniu również działającego przy POK zespołu młodzieżowego „OUTERS” (Kacper Kowalczuk, Jakub Mularczyk, Igor Talarczyk, Krzysztof Miller).

W programie imprezy znalazły się również: cross rowerowy dla najmłodszych i wystawa plenerowa plac plastycznych dzieci, pod hasłem „Barwy romskiego świata”.
Występy artystyczne odbyły się w ramach realizacji projektu „Na transgraniczną nutę”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i programu pod hasłem „Przekraczamy granice”.

[nggallery id=119]

Bogusław Zator

Gazeta Prudnik24 – numer 288

Reklamy

Reklamy

Facebook