Prudnik24

Prudniczanki w konkursie Miss Handlu 2014

22 stycznia
09:19 2014
Justyna Furman (z lewej) i Dominika Schuster

Justyna Furman i Dominika Schuster

Trwa konkurs Miss Handlu 2014 organizowany przez czasopismo „Wiadomości Kosmetyczne”, w którym zostaną wyłonione Miss Drogerii. W konkursie startują dwie prudniczanki, na co dzień pracujące w Drogerii Jasmin przy ulicy Sobieskiego w Prudniku – Dominika Schuster i Justyna Furman.

O tytuł najpiękniejszej walczą 23 kandydatki, pracujące w drogeriach na terenie całego kraju. Każda z nich odpowiedziała na trzy pytania:

Dominika Schuster

Czy lubisz pracę w handlu? Praca w handlu przynosi mi wiele satysfakcji i daje poczucie spełnienia się.  Jak każda niemal kobieta poświęcałam sporo czasu i uwagi na doskonalenie i pogłębianie swojej wiedzy na temat kosmetyków. Nie przypuszczałam jednak, że będzie to nie tylko moja pasja, ale i duża cześć życia. Kocham swoją pracę! Ona daje mi szczęście i spełnienie, rozwija zawodowo i dowartościowuje.

Od dawna pracujesz w handlu? Od 2010 roku

Jakie zalety i wady ma praca w handlu? Zaletą są uśmiechnięte twarze klientów. Uwielbiam kontakt z ludźmi, jestem otwarta i szczera w relacjach z nimi. Codziennie spotykam wspaniałych ludzi. Biorę udział w szkoleniach, które organizuje nasza firma, żeby maksymalnie wykorzystać możliwości i nabyć jak najwięcej profesjonalnej wiedzy.
Szkolenia są profesjonalne i podnoszą kwalifikacje pracowników. Bardzo duża baza asortymentu powoduje, że każdy u nas znajdzie coś dla siebie, a atmosfera i klimat, jakie panują w drogerii sprzyjają miłym zakupom.

Justyna Furman

Czy lubisz pracę w handlu? Praca w handlu sprawia mi wielką przyjemność, ponieważ otaczam się ludźmi, których cenię i daje mi szanse na szybki rozwój i podniesienie swoich umiejętności. Każdy dzień to nowe wyzwania, co pozwala mi spełniać się zawodowo i realizować własne pomysły.

Od dawna pracujesz w handlu? Od 2009 roku

Jakie zalety i wady ma praca w handlu? Już sam fakt, że pracuję w branży kosmetycznej jest ogromną zaletą. Uwielbiam kontakt z ludźmi i cieszę się, gdy mogę przekazać swoją wiedzę klientom, a dzięki szkoleniom organizowanym przez naszą firmę mam pewność, że dobrze wykonuję swoją pracę i, co się z tym wiąże, klienci są zadowoleni z dokonanych wyborów. Uśmiech na twarzy klienta motywuje aby każdego dnia dawać z siebie wszystko. Ciężko jest więc wspominać o wadach, jeśli się ich nie dostrzega. Swojej pracy z pewnością nie zamieniłabym na żadną inną.

Głosy na prudniczanki można oddawać do 31 stycznia 2014 roku na stronie wiadomoscikosmetyczne.pl/glosuj-na-miss-handlu-2014

(za: Wiadomości Kosmetyczne)

Gazeta Prudnik24 – numer 288

Reklamy

Reklamy

Facebook