Prudnik24

Złóż PIT drogą elektroniczną

Złóż PIT drogą elektroniczną
26 marca
09:05 2014

Prudnicki Urząd Skarbowy uruchomił w Prudniku, Białej i Głogówku punkty składania drogą elektroniczną zeznań podatkowych od osób fizycznych za rok 2013.

Jak informuje Naczelnik Urzędu Skarbowego w Prudniku, punkty zostaną uruchomione:

  • w Powiatowym Urzędzie Pracy w Prudniku ul. Jagiellońska 21 – w każdy wtorek w godz. 8-12,
  • w Urzędzie Miejskim w Białej ul. Rynek 10 – w każdą środę w godz. 9-14,
  • w Urzędzie Miejskim w Głogówku ul. Rynek 1 – w każdy czwartek w godz. 8-13.

Osoby składające zeznanie powinny posiadać przy sobie informacje o dochodach (np. PIT-11, PIT-8C), dokumenty uprawniające do skorzystania z ulg podatkowych, a także znać kwotę przychodu z zeznania za 2012 rok – informację umożliwiającą wysłanie zeznania przez internet. W razie potrzeby można będzie liczyć na pomoc w złożeniu zeznania, udzieloną  przez pracownika Urzędu Skarbowego w Prudniku.

Zeznanie przez internet (www.edeklaracje.gov.pl) można również wysłać w siedzibie Urzędu Skarbowego w Prudniku (ul. Kopernika 1a) w sali obsługi podatników, na specjalnie utworzonym stanowisku.

W sobotę, 5 kwietnia, w prudnickim Urzędzie Skarbowym w godz. 9.00-13.00 zorganizowany będzie „Dzień otwarty”, podczas którego można będzie złożyć elektronicznie zeznanie PIT za 2013 rok, lub uzyskać konsultację w sprawie składania zeznania podatkowego.  Przypominamy, że osoby fizyczne mają czas na rozliczenie się do końca kwietnia.

Gazeta Prudnik24 – numer 288

Reklamy

Reklamy

Facebook