Prudnik24

Majówka na Sportowo

Majówka na Sportowo
29 kwietnia
13:20 2014

Pierwszego dnia maja, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Prudniku organizuje Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego i Turniej Trójek Siatkarskich.

Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego odbędzie się na kortach w prudnickich Parku Miejskim. Zmagania rozpoczną się o godz. 10:00, lecz biuro zawodów będzie czynne już od 9:30. Zawody zostaną rozegrane w dwóch grupach, w których drużyny będą rywalizowały w systemie każdy z każdym. Po dwa najlepsze deble z każdej grupy, walczyć będą o miejsca 1-3. Zakończenie turnieju planowane jest na 16:30, kiedy to zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy i puchary.

Podczas majówki rozegrany zostanie również Turniej Trójek Siatkarskich, który także rozpocznie się o godzinie 10:00. Odprawa techniczna i losowanie grup odbędzie się o 9:45 na Orliku w Parku Miejskim, a kwadrans później pierwsze zespoły rozpoczną rywalizację. W turnieju uczestniczyć mogą zespołu męskie, żeńskie i mieszane, liczące maksymalnie 4 zawodników (3 + 1 rezerwowy). Spotkania będą rozgrywane do 2 wygranych setów (do 15 punktów). System rozgrywek jest uzależniony od ilości drużyn, które zgłoszą się do turnieju.

Zgłoszenia na oba turnieje można przesyłać na adres: osir-prudnik@wp.pl lub telefonicznie: 77 436 25 63.

Gazeta Prudnik24 – numer 291

Reklamy

Reklamy

Facebook