Prudnik24

Druga debata kandydatów na burmistrza Prudnika już w środę 5 listopada!

Druga debata kandydatów na burmistrza Prudnika już w środę 5 listopada!
03 listopada
16:00 2014

5 listopada (środa) o godz. 18 w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza przy ul. Gimnazjalnej 2 w Prudniku odbędzie się druga debata z kandydatami na burmistrza Prudnika pt. „Masz głos!”. Tym razem poruszone zostaną kwestie społeczne. Wszyscy kandydaci zapowiedzieli swój udział! Wejścia do hali będą otwarte od strony ulicy Kościuszki.

Pierwsza z debat – gospodarcza – sprzed trzech tygodni pokazała, że jest w Prudniku ogromne zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia – w POK-u zjawiło się tak wielu chętnych do obejrzenia przedwyborczego starcia kandydatów, że część osób nie zmieściła się w sali reprezentacyjnej. Z tego względu zmieniliśmy lokalizację drugiej z debat, przenosząc ją do hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego, gdzie dla każdego powinno znaleźć się siedzące miejsce.

W środę 5 listopada podczas debaty dotyczącej zagadnień społecznych zaprezentują się przed Państwem wszyscy kandydaci – Katarzyna Czochara, Alicja Drożdżyńska, Franciszek Fejdych, Grzegorz Jędrzej, Andrzej Mićka i Lucjusz Standera. Pytania do nich skierowane będą dotyczyły głównie takich zagadnień, jak: rynek pracy, opieka społeczna, zatrudnienie w administracji, demografia, organizacje pozarządowe, kultura, sport. Prowadzącym będzie ponownie Bartosz Sadliński. Zmienia się natomiast formuła, bo tym razem – poza pytaniami od prowadzącego – przewidzieliśmy możliwość zadania pytania z publiczności, ponadto każdy z kandydatów będzie mógł zadać pytanie dowolnie wybranemu przez siebie kandydatowi. Liczymy na Państwa obecność i już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym, przedwyborczym wydarzeniu, którego tematyka jest bliska każdemu mieszkańcowi naszego miasta. Przypomnijmy – organizatorem debaty jest Gazeta Prudnik24 przy współpracy ze Stowarzyszeniem Liceum Ogólnokształcącego im. A . Mickiewicza w Prudniku. Wstęp – bezpłatny.

Gazeta Prudnik24 – numer 288

Reklamy

Reklamy

Facebook