Prudnik24

Głosuj na prudnickie „Podwórko NIVEA”

Głosuj na prudnickie „Podwórko NIVEA”
31 marca
20:53 2015

„Podwórko NIVEA” to wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw. Może ono stanąć także w Prudniku, ale do tego potrzeba głosów internautów. Głosowanie potrwa od 1 kwietnia do 31 maja br.

Firma NIVEA w poprzednich latach wybudowała w Polsce 100 placów zabaw i wyposażyła 100 szkółek piłkarskich. W tym roku prowadzi akcję „Podwórko NIVEA”, w ramach której w całym kraju powstanie kolejnych 40 nowoczesnych placów zabaw – miejsc, w których rodzice i dzieci będą mogły wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. „Podwórka” powstaną w 40 spośród wszystkich zgłoszonych lokalizacji – tych, które zbiorą najwięcej głosów w internetowym plebiscycie.

Do konkursu przystąpiła także Gmina Prudnik, zgłaszając podwórko przy ul. Skowrońskiego 24. Teraz to od zaangażowania lokalnej społeczności zależy, czy „Podwórko NIVEA” w Prudniku zbierze wystarczającą ilość głosów i ostatecznie zostanie wybudowane także w naszym mieście.

Głosować można w terminie od 1 kwietnia do 31 maja, za pomocą aplikacji na stronie:

www.nivea.pl/podworko

Codziennie każdy mieszkaniec lokalnej społeczności ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę. Na ww. stronie można również zapoznać się z projektem „Podwórka”, obejrzeć konstrukcje, jakie mogą wkrótce stanąć w Prudniku.

Prace budowlane w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów, mają ruszyć w lipcu i sierpniu, aby „Podwórka NIVEA” powstały jeszcze w tym roku.

Gazeta Prudnik24 – numer 288

Reklamy

Reklamy

Facebook