Prudnik24

CKZiU z Prudnika uczestniczyło w Wojewódzkim Święcie Szkolnictwa Zawodowego w Amfiteatrze Opolskim

CKZiU z Prudnika uczestniczyło w Wojewódzkim Święcie Szkolnictwa Zawodowego w Amfiteatrze Opolskim
15 maja
19:34 2015

Impreza odbyła się 1 maja 2015 na terenie Amfiteatru Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, w której uczestniczyło 12 uczniów naszego centrum wraz z opiekunami.

Zorganizowana była przez Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w ramach projektu systemowego realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego dla wszystkich szkół zawodowych regionu. Uroczystość wpisała się w obchody Święta Województwa Opolskiego.

W programie znalazły się między innymi: podsumowanie działań projektowych zrealizowanych w latach 2013-2015, prezentacje szkół zawodowych województwa opolskiego (nasz punkt informacyjny znajdował się na terenie Amfiteatru, a oferta edukacyjna była też prezentowana na telebimie), występy artystyczne młodzieży, koncert Natalii Niemen „Niemen mniej znany”, koncert MATE.O i Maleo Reggae Rockers.

W imprezie wzięło udział ponad 3500 osób. Uczestnikami była młodzież z opolskich szkół zawodowych, ich nauczyciele i dyrektorzy. Zaproszeni zostali również goście i władze wojewódzkie.

Małgorzata Matczak

Gazeta Prudnik24 – numer 288

Reklamy

Reklamy

Facebook