Prudnik24

Kamila Michalczyszyn z Moszczanki na podium konkursu Dziewczyna RMF 4RACING Team 2016

Kamila Michalczyszyn z Moszczanki na podium konkursu Dziewczyna RMF 4RACING Team 2016
17 marca
18:41 2016

Gwiazdorskie jury, atrakcyjne nagrody i niemal 200 kandydatek rywalizujących o tytuł Dziewczyny RMF 4RACING Team 2016 – tak pokrótce można opisać konkurs na najpiękniejszą kobietę polskiego Off-Road’u. Po dwóch miesiącach rywalizacji, poznaliśmy nazwiska 3 laureatek internetowego plebiscytu. 3. miejsce wywalczyła Kamila Michalczyszyn z Moszczanki.

Rywalizacja w konkursie była niezwykle zacięta. Ostatecznie, Dziewczyną RMF 4RACING Team 2016 została Agnieszka Pilch. Tuż za jej plecami znalazła się 18-letnia Julia Nowak. Podium uzupełniła Kamila Michalczyszyn z Moszczanki.

– Jestem bardzo zaskoczona faktem, że udało mi się znaleźć na podium. Nie spodziewałam się, że zajdę tak daleko. Od początku udział w konkursie traktowałam jako zabawę i fantastyczną przygodę. Piękne rywalki, wymagające jury oraz zadania konkursowe sprawiły, że poprzeczka była ustawiona naprawdę wysoko. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że zostałam doceniona zarówno przez internautów, jaki i członków kapituły konkursowej. Bardzo dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy. Zdobycie 3 miejsca dało mi wiele wiary we własne siły i pokazało, że warto walczyć o swoje cele – zdradza Kamila.

Nasza rozmówczyni na co dzień pracuje jako recepcjonistka i studiuje zaocznie. Co ciekawe, udział w Dziewczynie RMF 4RACING Team 2016, to jej pierwsze zetknięcie z konkursem piękności. Mimo tego, udało się jej wygrać rywalizację z wieloma doświadczonymi i cenionymi modelkami.

Wyłoniona spośród niemal 200 kandydatek

Do udziału w konkursie zgłosiło się prawie 200 kobiet z całego kraju. Nadsyłały one swoje zgłoszenia za pomocą specjalnej platformy, gdzie oprócz przesłania zdjęć, należało odpowiedzieć na rozmaite pytania zawarte w formularzu. Taka forma pozwalała na poznanie kandydatek, jeszcze przed startem zmagań w plebiscycie. Spośród wszystkich zgłoszeń, jury wyłoniło 25 kobiet, które rozpoczęły rywalizację w I etapie. Na profilach RMF 4RACING Team w serwisach Facebook oraz Instagram powstały specjalne galerie ze zdjęciami i opisami modelek. Internauci chętnie wybierali swoje faworytki. Tylko podczas 9 dni trwania I etapu, oddano 8 tysięcy głosów. Polubienia pozostawione przez fanów były konfrontowane z ocenami jury. Na tej podstawie wyłoniona została finałowa 10-tka.

Kreatywność podstawą sukcesu

W finale poprzeczka postawiona została znacznie wyżej. Dziewczyny otrzymały do wykonania specjalne zadania, wyznaczone przez członków kapituły konkursowej. Nie było łatwo! Kabaret Młodych Panów zasugerował, aby kandydatki nagrały wideo, w którym w prześmiewczy sposób ukażą swoje lęki i wady. Reżyser „Włatców Móch”, Bartosz Kędzierski prosił o wcielenie się w ulubioną anonimową postać. Dziewczyny zaproponowały też motyw przewodni dla piosenki, którą Sara Girgis nagra na swojej płycie oraz przygotowały specjalny film dla Piotra Zelta.

– Zadania wymagały od uczestniczek wykazania się kreatywnością, pomysłowością i wyobraźnią, dzięki czemu cała ta trudność mobilizowała mnie do działania. Najbardziej podobało mi się zadanie od Bartosza Kędzierskiego, dotyczące wcielenia się w swoją ulubioną postać animowaną. Świetnie bawiłam się podczas przygotowania swoich prac konkursowych. Jak się okazało, mój wysiłek został doceniony przez jury, które oceniło moje materiały bardzo wysoko – komentuje Kamila.   

– Jako organizatora, ogromnie cieszy mnie fakt, że dziewczyny tak chętne wykonywały zadania konkursowe. Okazało się, że oprócz urody mają do zaoferowania naprawdę ciekawe i twórcze pomysły. Ocenialiśmy zatem nie tylko wygląd, ale również kreatywność kandydatek. Kamila na tej płaszczyźnie znacząco się wyróżniała. To właśnie klucz do jej sukcesu – zdradza Rafał Płuciennik, szef RMF 4RACING Team.

Laureatka konkursu zdobyła atrakcyjne nagrody, których łączna wartość wynosi kilka tysięcy złotych. Kamila będzie miała okazję ścigać się za kółkiem rajdówki RMF4RT. Spędzi luksusowy weekend w hotelu oraz weźmie udział w sesji zdjęciowej z renomowanym fotografem. Dodatkowo, otrzyma rajdową kolekcję ubrań RMF4RT.

Więcej o konkursie na profilu RMF 4RACING Team na FB: www. facebook.com/RMF4RT

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook