Prudnik24

Natalia Szałagan w finale konkursu Miss Polski!

Natalia Szałagan w finale konkursu Miss Polski!
14 lipca
17:38 2016

Świeżo upieczona Miss Opolszczyzny po udanym przebrnięciu krajowych eliminacji, właśnie awansowała do finału oficjalnych wyborów najpiękniejszej Polki.

Gala półfinałowa, podczas której wystąpiło 40 kandydatek, miała miejsce 24 czerwca w mazowieckich Kozienicach i była transmitowana na żywo przez ogólnopolską telewizję TV 4, poprowadziła ją Paulina Sykut-Jerzyna. „Perfekcyjnie przygotowane, (dziewczyny – przyp. red.) pokazały swoje umiejętności taneczne, sceniczne oraz udowodniły, że szeroka publiczność telewizyjna nie jest dla nich straszna. Pięć nieprostych choreografii w pięciu obłędnych stylizacjach, a wszystko w rytm muzyki, która poderwała publiczność zgromadzoną w amfiteatrze i przed ekranami telewizorów.” – czytamy na oficjalnej stronie wyborów misspolski.pl.

Teraz przed zwycięskimi półfinalistkami wielka gala w Krynicy Zdroju, podczas której wyłoniona zostanie nowa Miss Polski. Na to przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać, wszak wydarzenie to odbędzie się dopiero 4 grudnia.

Natalia Szałagan pochodzi z Łąki Prudnickiej. Ma 22 lata, 173 cm. Wzrostu. Jej wymiary to: 76/62/86. Jest studentką kosmetologii na PMWSZ w Opolu, poza tym wizażystką, stylistką i modelką. Ulubioną rozrywką Natalii są podróże, wyjście ze znajomymi do kina, słuchanie muzyki.

Gazeta Prudnik24 – numer 288

Reklamy

Reklamy

Facebook