Prudnik24

Studiuj w Europejskim Centrum Edukacyjno-Szkoleniowym „Vademecum”

Studiuj w Europejskim Centrum Edukacyjno-Szkoleniowym „Vademecum”
02 września
17:43 2016

Jaka jest recepta na kryzys na rynku pracy? Studia, kursy, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji!

Podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności jest niewątpliwie gwarancją sukcesu. Wiedząc jak istotny jest rozwój człowieka, utworzyliśmy Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe „Vademecum”, mieszczące się w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno- Humanistycznej p.k. Nysa, ul. Poznańska 1.

Co wyróżnia Nas spośród innych Centrów Edukacyjnych?

Są to niewątpliwie bogate i różnorodne formy doskonalenia umiejętności, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji. Poprzez ciągłe doskonalenie oferty edukacyjnej i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Nasi absolwenci mają możliwość zapewnienia sobie przewagi nad konkurencją. Działamy elastycznie, dopasowujemy ofertę do potrzeb rynku, stąd znajdziecie Państwo zawsze wiele nowości w Naszej ofercie (pełna oferta na stronie www.poznanska.nysa.pl).

W tym roku po raz pierwszy organizujemy Europejski Dzień Nauki aby zapoznać państwa z naszymi wykładowcami, tematyka poruszana na szkoleniach, warunkami kształcenia.

JUŻ 10 WRZEŚNIA 2016 R. ZAPRASZAMY NA Europejski Dzień Nauki połączony
Z CYKLEM BEZPŁATNYCH
CERTYFIKOWANYCH SZKOLEŃ.

Podczas tego eventu będzie można uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach na temat m. in.:

  • Ambient marketing jako innowacyjna forma komunikacji

  • Radio – świat dźwięku i wyobraźni

  • O filozofii z sympatią

  • Język obcy otworzy Ci drzwi do sukcesu

  • Komponowanie zdrowej diety

  • Podstawy pierwszej pomocy

  • Warsztaty na temat terroryzmu i sposobów zachowania się w trakcie napadu terrorystycznego

  • Przetrwać znaczy przeżyć – podstawowe techniki survivalowe oraz wiele innych…

Więcej informacji a także formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej: http://www.poznanska.nysa.pl/

Czy znajdę dla siebie odpowiednią formę edukacyjną?

Ależ oczywiście. Funkcjonują tu u nas 4 uczelnie wyższe z bogatą oferta studiów licencjackich, licencjackich po szkole policealnej, magisterskich, podyplomowych. Nie masz matury – nie szkodzi. Otwieramy od września tego roku bezpłatną szkołę policealną (13 kierunków) z dodatkowymi bezpłatnymi certyfikowanymi szkoleniami do każdego kierunku.

Szkolenia, studia czy kursy najczęściej są organizowane w obszarach dotyczących podnoszenia kompetencji związanych z wykonywaną pracą i określonym stanowiskiem. Realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii nauczania. Wszystkie zajęcia odbywają się zawsze w jednym budynku, w doskonale wyposażonych salach dydaktycznych. Na terenie budynku słuchacze mają swoje strefy wypoczynku (zewnętrzną i wewnętrzną), gdzie mogą odpocząć, zjeść drugie śniadanie czy wypić kawę. Istnieje tu także możliwość skorzystania z pełnego dostępu do bezprzewodowego Internetu (HOTSpot).

Czy na naukę musi być za późno?

Na naukę nigdy nie jest za późno! Z pewnością w bogatej palecie edukacyjnej w połączeniu z różnorodnymi formami doskonalenia umiejętności, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji każdy z Państwa znajdzie dopasowaną do jego potrzeb ofertę i wiele nowości! W połączeniu
z ofertami promocyjnymi i niskim czesnym Nasza oferta staje się niezwykle atrakcyjna i na każdą kieszeń.

Wszystko po to, aby zgłębiając tajniki jednej dziedziny, dostrzec potrzebę poznania kolejnej. Carl Gustaw Jung powiedział, że „nauczanie to nie napełnianie zbiornika, lecz rozpalanie ognia”. My taki ogień wiedzy chcemy rozpalić w każdym kto uzna to za słuszne i celowe.

Zapraszamy!

Europejskie Centrum Edukacyjno Szkoleniowe „Vademecum”

Nysa, ul. Poznańska 1

Tel 77 435 12 54 wew. 23/24

biuro@vademecum.nysa.pl

dos@vademecum.nysa.pl

Gazeta Prudnik24 – numer 203

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook