Prudnik24

SP nr 1 w Głogówku z oddziałem przedszkolnym

SP nr 1 w Głogówku z oddziałem przedszkolnym
21 września
19:03 2016

W czwartek 1 września otwarto nowy oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 1 w Głogówku.

Na uroczyste otwarcie przybyli burmistrz Głogówka Andrzej Kałamarz, przewodniczący Rady Miasta Mieczysław Hołówko, Radny Henryk Regimowicz, Ks. Proboszcz Ryszard Kinder, Inspektor ds. Oświaty Ewa Orłowska – Radziwiłł, Dyrektor SP nr 1 Ewa Leszczyńska – Łobos oraz rodzice przedszkolaków.

Goście z zainteresowaniem obejrzeli wyremontowane pomieszczenia dawnej świetlicy szkolnej, które prezentują się teraz imponująco. Po wspólnej modlitwie Ks. Proboszcz poświęcił nowy oddział przedszkolny. Już tego dnia odbywały się tam zajęcia dla przyjętych sześcioletnich przedszkolaków.

W placówce dokonano wielu inwestycji. To m.in.: modernizacja kuchni do rozdzielania posiłków, odnowienie łazienki, wiele robót elektrycznych i sanitarnych, wymiana drzwi i podłóg, roboty malarskie. W planach jest też zakup nowych mebli do sal, szatni oraz pomocy naukowych i zabawek. Koszt inwestycji to 130.000zł, środki pochodzą z budżetu gminy Głogówek.

Gazeta Prudnik24 – numer 209

Reklamy

 

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook

leasing jasło
  • kopia div class iszvec span acopre oddział krosno aktualnie poszukujemy kandydata na dyrektora oddziału dowiedz się więcej