Prudnik24

Firmy z Głuchołaz nagrodzone

Firmy z Głuchołaz nagrodzone
25 listopada
18:04 2017

Gala „Pracodawca roku Powiatu Nyskiego 2017” za nami. W czwartek 16 listopada w Nyskim Domu Kultury odbyła się IX gala biznesu Powiatu Nyskiego, którą połączono z uhonorowaniem nagrodami „Nyskiego Syzyfa” – najlepszych przedsiębiorców w skali naszego powiatu. Nagrodzono m.in. podmioty z Głuchołaz.

– Jesteśmy w czołówce gmin powiatu pod względem zmniejszającej się liczby osób bezrobotnych – informuje burmistrz Głuchołaz Edward Szupryczyński. – Bardzo ciepło o naszej gminie wypowiadał starosta nyski, który stwierdził, że Głuchołazy już tradycyjnie stawiają na turystykę, jednak nie zapominają o innych gałęziach biznesu. Starosta Biłobran potwierdził wśród znamienitych gości, że Głuchołazy są w czołówce najlepiej rozwijających się gmin powiatu nyskiego.

W każdej kategorii do nagrody „Pracodawca Roku 2017 Powiatu Nyskiego” mianowane zostały trzy firmy, w tym gronie znalzła się co najmniej jedna firma z Gminy Głuchołazy. I tak głuchołazianie uzyskali nominację w kategorii:

– Małe przedsiębiorstwo – Partner sp. z o.o. Głuchołazy

– Średnie i duże przedsiębiorstwo – Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o.

– „Młody biznes” – Dresówka.pl Sp. z o.o Głuchołazy oraz „Złote Borki” Branda Sp. z o.o. rezydencja dla seniorów Jarnołtówek

– Prestiżowy tytuł „Pracodawca Roku 2017 Powiatu Nyskiego” otrzymali: w kategorii „Młody Biznes” – Dresówka.pl Sp. z o.o z Jarnołtówka oraz w kategorii średnie i duże przedsiębiorstwo – Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o.

– Serdecznie gratuluję wyróżnionym firmom – mówi szef głuchołaskiego magistratu.

(m)

Gazeta Prudnik24 – numer 264

Reklamy 

ReklamyFacebook