Prudnik24

Opolanka Miss Polski!

Opolanka Miss Polski!
04 grudnia
01:52 2017

Kamila Świerc, znana doskonale widzom TVP3 Opole jako pogodynka, zdobyła tytuł Miss Polski.

To był 28. finał konkursu Miss Polski. O koronę walczyły 24 uczestniczki konkursu, które wcześniej  wygrały eliminacje regionalne odbywające się na terenie całego kraju.

„Podczas gali Miss Polski 2017 najpiękniejsze Polki pojawiły się na scenie w zaskakującym pokazie bielizny projektu Ewy Bien, inspirowanym światowym show, tworzonym przez Victoria’s Secret. Zaprezentowały się też w premierowych projektach kostiumów kąpielowych znanej marki. Obecnie panujące trendy wyznaczył pokaz kolekcji z atelier Joanny Muzyk. Finałowa dziesiątka zaprezentowała się w prestiżowych pokazach marki Tomaotomo oraz projektantki Violi Piekut. O oprawę muzyczną zadbały gwiazdy: Kasia Moś oraz zespół Feel.” – czytamy na stronie plejada.pl. Galę poprowadzili Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut – Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz debiutujący prezenter – Jakub Kucner – Mister Polski 2017.

Nowa Miss Polski pochodzi z Opola, ma 18 lat i 178 cm. wzrostu.

– Jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa. Swoją przyszłość wiążę nie tylko z rolą specjalisty ds. public relations, ale także z pracą w mediach. Uwielbiam seriale kryminalne i interesuję się fotomodelingiem, socjologią oraz projektami społecznymi. Rok temu miałam okazję stworzyć również własny projekt społeczny, który zakończył się sukcesem. Obecnie pracuję nad kolejnym – mówiła o sobie podczas gali.

 

 

Gazeta Prudnik24 – numer 291

Reklamy

Reklamy

Facebook