Prudnik24

Henniges się powiększa

Henniges się powiększa
29 grudnia
23:18 2017

Planowana jest rozbudowa hali produkcyjnej na terenie dawnego Froteksu. „Informujemy, że zakończone zostały negocjacje oraz podpisana została umowa najmu na część hali (tzw. farbiarni) o powierzchni 1065 m². Przedmiotem najmu jest część tej hali, w której planowany układ funkcjonalno-przestrzenny: hala produkcyjna, pomieszczenia biurowe, pomieszczenia magazynowe, pomieszczenia socjalne i pomieszczenia zaplecza technicznego. Powyższy układ został ustalony w dokumentacji zleconej przez Gminę Prudnik w związku z ubieganiem się o środki z Unii Europejskiej na remonty tych obiektów.” – czytamy na stronie prudnik.pl

Jak informuje gmina, wartość kosztorysowa netto nakładów koniecznych wynosi 1 403 788,80 zł. „Według naszych kosztorysów przy założeniu, że gmina wykonałaby ten remont na koszt własny, jego wartość wyniosłaby przeszło 2 000 000 zł brutto bez instalacji elektrycznych.” – czytamy na gminnym portalu.

Firma HENNIGES AUTOMOTIVE Prudnik na podstawie listu intencyjnego uzyskała  zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Invest-Park w podstrefie Prudnik przy ulicy Nyskiej 17.

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook