Prudnik24

To nie był jego najlepszy dzień

To nie był jego najlepszy dzień
23 stycznia
22:07 2018

29-latek poszukiwany za przestępstwa narkotykowe wpadł… z marihuaną oraz amfetaminą. Jakby tego było mało, okazało się, że kierował samochodem pomimo zakazu sądowego. Mieszkaniec Prudnika trafił już do aresztu.

18 stycznia, tuż po godzinie 20:00 dyżurny policji otrzymał informację, że drogą wojewódzką 414 w kierunku miejscowości Biała jedzie osobowe daewoo. Kierujący tym pojazdem według zgłoszenia miał „dziwnie” zachowywać się na drodze oraz jechać z włączonymi światłami awaryjnymi.

Oficer dyżurny na miejsce natychmiast skierował dzielnicowego z miejscowego posterunku. Interweniujący funkcjonariusz zatrzymał pojazd do kontroli. W trakcie czynności okazało się, że 29-letni kierowca poszukiwany był do odbycia kary więzienia za przestępstwa narkotykowe. To jednak nie był koniec problemów tego mężczyzny.

W trakcie przeszukania pojazdu policjanci znaleźli i zabezpieczyli łącznie prawie 65 gramów marihuany oraz amfetaminy. Jakby tego było mało, okazało się, że 29-latek kierował pojazdem pomimo zakazu sądowego.

Mieszkaniec Prudnika został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego. Wcześniej jednak usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz kierowania pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego. Za taki czyn grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Gazeta Prudnik24 – numer 290

Reklamy

Reklamy

Facebook