Prudnik24

Trwa plebiscyt prudnickiej „Diany”

Trwa plebiscyt prudnickiej „Diany”
31 maja
12:52 2018

 „Wyróżnienie Burmistrza Prudnika za wybitne zasługi na rzecz społeczności Gminy Prudnik”. – pod takim tytułem organizowany jest w tym roku plebiscyt, którego głównym celem jest  uhonorowanie instytucji, firm i osób fizycznych, które w wyjątkowy sposób w różnych dziedzinach życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego przyczyniają się do wspierania rozwoju lokalnej społeczności. Zwycięzca otrzyma statuetkę prudnickiej „Diany”.

Zgłoszeń kandydatur do udziału w konkursie mogą dokonywać burmistrz Prudnika, co najmniej 15 radnych Rady Miejskiej w Prudniku, organizacje pozarządowe w drodze uchwały organu stanowiącego, oraz co najmniej 50 mieszkańców gminy.

W tym roku termin zgłaszania kandydatur upływa 15 czerwca.  Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko kandydata lub nazwę instytucji – firmy, udokumentowane podpisy zgłaszających lub stosowną uchwałę wskazanego organu, szczegółowe uzasadnienie zgłoszenia z podaniem faktów potwierdzających zasługi wymagane regulaminem konkursu. Zgłoszenie należy składać w podanym terminie w zalakowanych kopertach w Urzędzie Miejskim w Prudniku, ul. Kościuszki 3, pokój nr 102.

– Uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbędzie się 30 czerwca na Prudnickim Rynku podczas finału Dni Prudnika. – informuje burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych.

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 291

Reklamy

Reklamy

Facebook