Prudnik24

Tomasz Kuszła menadżerem roku!

Tomasz Kuszła menadżerem roku!
28 czerwca
15:49 2018

Sukeces Tomasza Kuszły – prezesa Spółdzielni „Pionier” w Prudniku. Podczas konferencji „AutoEvent” odbywającej się w dniach 19-21 czerwca w Rawie Mazowieckiej młody prudnicki przedsiębiorca został uhonorowany tytułem Menadżera Roku.

Galę zorganizowała Polska Izba Motoryzacji. Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni przedstawiciele wiodących koncernów motoryzacyjnych w Polsce.

„To była jedna z największych niespodzianek AutoEventu! Szefowie największych koncernów motoryzacyjnych musieli uznać wyższość przebojowego młodego biznesmena z Prudnika w woj. Opolskim. Managerem roku został 34-letni Tomasz Kuszła, prezes Spółdzielni Pionier, która jest producentem części samochodowych. Pan Tomek i jego ludzie pokazują jak niewielka firma potrafi rozepchać się łokciami na rynku i konkurować z największymi światowymi gigantami. Nas ujmuje skromność młodego managera, który skierował aplauz publiczności na swój zespół i podkreślał zasługi współpracowników. Panie Tomku, gratulacje dla Pana i całego Zespołu!” – informuje strona internetowa Polskiej Izby Motoryzacji.

Branżowa konferencja „AutoEvent” organizowana jest przez Polską Izbę Motoryzacji nieprzerwanie od roku 2005. Uczestnikami tego największego corocznego spotkania są przedstawiciele firm dostarczających części i komponenty do produkcji nowych samochodów (na tzw. pierwszy montaż), czyli TIER1, TIER2, TIER3 oraz OEM. W gronie uczestników są również firmy zajmujące się produkcją/ dostarczaniem materiałów i fabrykatów, maszyn, urządzeń, narzędzi, robotów, automatyki i oprogramowania dla przemysłu.

„Nagroda i przyznany tytuł Menadżera Roku 2018,były dla Prezesa nie lada zaskoczeniem, a my, tuż po jego powrocie z Auto Eventu, postanowilismy uczcić zdobyte wyróżnienie sprawiając mu kolejną niespodziankę. Prezesowi jeszcze raz składamy najszczersze gratulacje i zyczymy dalszych sukcesów zawodowych, a sami już cieszymy się na myśl o kolejnych powodach do dumy, jakie za jego sprawą z pewnością przyniesie kolejny rok” – czytamy na fanpage’u spółdzielni na Facebooku.

Spółdzielnia „Pionier” powstała w 1951 roku. Od lat 60-tych XX wieku współpracuje z zakładami przemysłu motoryzacyjnego. Zakłąd rozwija się, czego dowodem jest wzrost zatrunienia, jak również budowa nowej hali produckjyjnej, która miała miejsce w 2017 roku. „Pionier” produkuje części do samochodów m.in. dla Forda, Fiata, Volksvagena, czy Toyoty, Wytwarzane w Prudniku produkty firmy „lądują” m.in. na rynku japońskim i południowoamerykańskim.

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 290

Reklamy

Reklamy

Facebook