Prudnik24

Intermarche: więcej i wygodniej

Intermarche: więcej i wygodniej
08 lipca
14:26 2018

Dla wygody klientów głuchołaskiego marketu Intermarche, powiększony został nie tylko sklepowy parking, ale także sam obiekt sklepu. Rozrosły się także poszczególne działy. Dziś, w dniu wydania naszej gazety, ma miejsce oficjalne otwarcie odświeżonego Intermarche. 

– Powiększyliśmy sklep, żeby klient miał lepiej i wygodniej – mówi naszej gazecie prezes głuchołaskiego Intermarche Krzysztof Zieliński. – Poza sklepem powiększeniu uległ też parking wzdłuż sklepu. W samym obiekcie zmieniło się położenie i wielkość piekarni. Jest teraz ładnie oświetlona i bardziej przestronna. Jest tam wypiek własny, są piekarnie lokalne. Krótko mówiąc zwiększył się wybór.- opowiada nam szef marketu.

W nowym Intermarche powiększył się także dział winny, piwny i alkoholowy. – Dział winny rozwija się w Polsce coraz lepiej, ponieważ zmienia się kultura picia. W dużo większych ilościach, niż kiedyś schodzą też piwa gatunkowo lepsze, niepasteryzowane, co dobrze świadczy o gustach klientów – komentuje nasz rozmówca. Trzecim działem, który polepszył ofertę jest dział przemysłowy – a więc różnego rodzaju szklanki, tekstylia, pojemniki, kubki – innymi słowy wszelkiego rodzaju drobne AGD.

Wyjątkowa oferta czeka na klientów działu mięsnego, co jest zasługą zakupu nowoczesnego urządzenia. – Jestem bardzo zadowolony z kupna pieca konwekcyjno-parowego, połączonego z ciepłym stołem. To duża inwestycja. Ten piec grzeje, piecze,można przyrządzać w nim bigos, ziemniaki, czy leczo, no i oczywiście różnego rodzaju mięsa, np. kurczaki, czy kotlety. Działa na zasadzie gorącej pary, dzięki czemu mięso jest soczyste i miękie. To dobra alternatywa dla kogoś, kto chce zjeść dobrze, szybko, tanio i w domu. – kontynuuje Krzysztof Zieliński.

W Intermarche dużo atrakcyjniejsza jest obecnie oferta na rzeczy eko i bio. Ten dział z dwóch półek przeszedł na dziewięć. -Tendencja zdrowego żywienia jest dzisiaj decydowanie trendy. Dołożyliśmy też parę regałów do chemii i perfumerii. Mocno rozwinął się nabiał, mięso tradycyjne, wykrawane z półtusz. Sami rozbieramy półtusze, są to polskie świńki, z małej ubojni pod Kędzierzynem Koźlem, nie szprycowane chemią. – zachwala prezes sklepu. – Mocno rozwinął się dział mrożonkowy, podzielono go na lodówki gondole (płaskie) i pionowe. Przeniesiono go w inne miejsce. – dodaje.

Nadmieńmy, że obecnie, po nyskim Kauflandzie głuchołaskie Intermarche ma drugą w powiecie nyskim powierzchnię – 1653 m. kw.(wcześniej ponad 900 m. kw.).

3 lipca ukazała się specjalna gazetka ośmio-produktowa z promocjami dla klientów w nakładzie 30 tysięcy sztuk. Pozostaje nam więc zaprosić do odnowionego sklepu. Udanych zakupów!

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emenemd/domains/prudnik24.pl/public_html/prudnik/wp-content/themes/NEW_legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Gazeta Prudnik24 – numer 290

Reklamy

Reklamy

Facebook