Prudnik24

Policja świętowała

Policja świętowała
05 sierpnia
14:20 2018

W miniony czwartek o godzinie 13:00 w sali Kino „Diana” w Prudniku rozpoczęły się Powiatowe Obchody Święta Policji Policja Prudnik. W uroczystej zbiórce uczestniczył m.in. Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adam Tychowicz, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, policji czeskiej, prokuratury, sądu oraz prudnickich mediów.

Na początek Komendant Powiatowy Policji w Prudniku podinsp. Krzysztof Urban serdecznie przywitał zaproszonych gości, mianowanych policjantów i ich rodziny. Komendant w swoim wystąpieniu podziękował również za dobrą współpracę władzom samorządowym, służbom i instytucjom, a także pogratulował funkcjonariuszom awansów i życzył dalszych sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Głównym punktem uroczystości było wręczenie policjantom aktów mianowana na wyższe stopnie policyjne, a także okolicznościowych wyróżnień funkcjonariuszom oraz pracownikom policji. W tym roku awanse na kolejny stopień służbowy otrzymało 35 policjantów.

Powiatowe Obchody Święta Policji uświetnił występ wokalistek z Prudnicki Ośrodek Kultury.

Na zakończenie głos zabrali zaproszeni goście, którzy podziękowali policjantom, za zaangażowanie w służbę i wzajemną współpracę.

 

Gazeta Prudnik24 – numer 291

Reklamy

Reklamy

Facebook