Prudnik24

Debata kandydatów na burmistrza już 5 października!

Debata kandydatów na burmistrza już 5 października!
24 września
15:22 2018

W piątek 5 października o godz. 18 w auli I Liceum Ogólnokształcącego (I piętro) przy ul. Gimnazjalnej 2 odbędzie się debata kanydatów na burmistrza Prudnika. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Do debaty zaprosiliśmy wszystkich kandydatów (Teresa Barańska – PiS, Franciszek Fejdych – PO, Witold Rygorowicz – SLD, Grzegorz Zawiślak – Kukiz’15/Prudniczanie) i wszyscy potwierdzili swój udział.

Forma spotkania będzie podobna do debat, jakie organizowaliśmy cztery lata temu. Przewidziane są pytania od prowadzących, pytania, które kandydat zada innemu kandydatowi oraz pytania od publiczności. Debata będzie transmitowana na żywo w internecie. Naszym partnerem w organizacji tego wydarzenia jest TV Pogranicza i to właśnie wespół z kolegami z telewizji nasi dziennikarze poprowadzą debatę.

Demokracja to nie tylko sam akt wyborczy, ale również dyskusja i merytoryczny spór. Jesteśmy przekonani, że  wysłuchanie oferty wyborczej kandydatów ułatwi państwu podjęcie decycji przy urnie. A zatem – do zobaczenia 5 października!

Redakcja

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

ReklamyFacebook