Prudnik24

Już jutro Jarmark!

Już jutro Jarmark!
06 grudnia
19:01 2018

Jak informuje gmina Prudnik, w tym roku odbędzie się już trzecia edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego, który rozbłyśnie na prudnickim rynku od 7 do 9 grudnia.

W tym wyjątkowym czasie, będą Państwo mogli zakosztować wielu smakołyków oraz obdarować swoich bliskich wspaniałymi podarunkami. Każdy znajdzie coś dla siebie!

W magiczny klimat wprowadzą nas wydarzenia artystyczne. Rozpoczniemy w piątek od oficjalnego otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz uroczystego rozpalenia choinki pokazem tańca i ognia „Mikołaj w ognistej krainie”. A po bardziej oficjalnej części… maluchy będą mogły zapoznać się ze Świętym Mikołajem! Piątkowy wieczór zostanie zwieńczony występem Góralskiej Kapeli Jontki.

Coś dla starszych i tych nieco młodszych… warsztaty ze zdobienia pierników i bombek, a dodatkowo zabawa i przedstawienie teatralne „Bałwankowe święta”. W świątecznej scenerii wraz ze świątecznym repertuarem odwiedzą nas zespoły Marie Velika oraz Czerwony Stolik. A na zakończenie tego cudownego weekendu rozśpiewamy się podczas koncertu „Nad Ziemią” z parafii Miłosierdzia Bożego.

Na mieszkańców Prudnika i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji!

W tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice.

Gazeta Prudnik24 – numer 209

Reklamy

 

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook