Prudnik24

ZWiK pyta o kanalizację

ZWiK pyta o kanalizację
05 stycznia
15:35 2019

Prudnicki Zakład wodociągów i Kanalizacji opublikował ankietę, w której prosi mieszkańców gminy o wyrażenie zdania na temat kanalizacji Szybowic, Rudziczki i Mieszkowic. Przypomnijmy, że według wyliczeń spółki, kanalizacja będzie wiązała się ze znaczą podwyżką ścieków na terenie całej gminy. Ankieta została opublikowana we wtorkowym wydaniu Gazety Prudnik24. Można ją wyciąć i zanieść wypełnioną do siedziby ZWiK-u. Ankieta zostanie również dostarczona do mieszkańców gminy pocztą.

*Podane ceny są cenami netto roku bieżącego

Wśród osób, które do dnia 21.01. 2019 r. do godz. 15.00 dostarczą wypełnioną ankietę do siedziby Spółki rozlosujemy nagrody pieniężne (ponad 20 nagród w kwotach od 100 do 500 zł).

Losowanie nagród odbędzie się w dniu 22.01.2019 r.

Uprawnionymi do wzięcia udziału w ankiecie są osoby pełnoletnie na stałe zamieszkujące w gminie Prudnik.

W przypadku wylosowania nagrody gospodarstwo domowe (osoby pełnoletnie zamieszkałe pod tym adresem) wyłączone jest z losowania kolejnych nagród.

Z udziału w losowaniu wyłączony jest Zarząd Spółki oraz prokurenci.

Osoby nagrodzone powiadomimy telefonicznie.

od 31.12.2018 r. Ankieta wraz ze zgodą na przetwarzanie danych (losowanie, przyznanie nagród oraz analiza statystyczna ) dostępna będzie na stronie www.zwikprudnik.pl oraz na Facebook – ZWiK Prudnik

Gazeta Prudnik24 – numer 288

Reklamy

Reklamy

Facebook