Prudnik24

Kadra zagra w Nysie!

Kadra zagra w Nysie!
29 stycznia
14:59 2019

Już 2 lutego reprezentacja Polski w futsalu zagra w Hali Nysa z Rosją.

– W pierwszy weekend lutego Hala Nysa znów zostanie sprawdzona pod kątem organizacji wydarzenia na najwyższym poziomie. Tym razem w meczu towarzyskim nasza kadra narodowa zagra z futsalową potęgą, Rosją. Początek o godzinie 17.00 – mówi Andrzej Babiński z Wydziału Administracyjno-Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Nysie.

– To będzie wyjątkowy pojedynek, reprezentacja Rosji zajmuje miejsce w pierwszej „3” najlepszych drużyn futsalu na świecie, więc z pewnością nie zabraknie dobrych akcji i mocnych emocji. Mecz towarzyski Polaków z Rosjanami wpisuje się w oficjalny kalendarz FIFA. Polski Związek Piłki Nożnej organizację tego wydarzenia powierzył nam, co oczywiście jest dużym wyzwaniem, jednocześnie też czujemy się docenieni – dodaje Garbowski – dodaje prezes OZPN, Tomasz Garbowski.

Jak informuje strona nysa.eu, bilety na mecz będą w cenie 10 zł, a dzieci i młodzież szkolna obejrzą spotkanie za darmo. Wejściówki można nabyć od 28 stycznia w biurze organizatora wydarzenia, Opolskiego Związku Piłki Nożnej. Bilety będą do nabycia również w kasie w dniu spotkania.

– Serdecznie zapraszam do kibicowania i wspólnej zabawy – mówi manager Hali Nysa, Adam Zelent. – Liczymy na dużą frekwencję, nie mniejszą niż podczas organizowanego u nas w ubiegłym roku turnieju Futsal Masters.

Współorganizatorami obu meczy są władze miast Nysy i Opola.

Za: nysa.eu

Gazeta Prudnik24 – numer 195

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook