Prudnik24

Nowa radna zaprzysiężona. Nagroda dla sportowca

Nowa radna zaprzysiężona. Nagroda dla sportowca
16 marca
21:11 2019

Piąta sesja Rady Miejskiej w Głuchołazach rozpoczęła się zaprzysiężeniem Barbary Reszki, która objęła mandat radnego z tytułu zrzeczenia się mandatu przez Andrzeja Gębalę, który z dniem 31 stycznia został powołany na stanowisko Prezesa Głuchołaskiego Komunalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Po zaprzysiężeniu nowa radna odebrała z rąk Przewodniczącego Rady Miejskiej dr hab. Mariusza Migały powołanie i zasiadła na miejscu, które do tej pory zajmował jej poprzednik. W kilku słowach pożegnania Mariusz Migała wskazał długoletnią działalność Andrzeja Gębali jako radnego wręczając mu pisemne podziękowanie. Słowa wdzięczności za wkład wniesiony pracą radnego wyraził również burmistrz Głuchołaz Edward Szupryczyński, a koleżanki i koledzy radni nagrodzili byłego już radnego oklaskami.

W trakcie sesji wręczono również Adrianowi Kowalskiemu nagrodę finansową za osiągnięcie wysokich wyników we współzawodnictwie sportowym. Nagrodę w imieniu zawodnika Głuchołaskiego Klubu Karate Tradycyjnego odebrała mama. Adrian zajął III miejsce (brązowy medal) w konkurencji kumite Mistrzostw Polski Młodzieżowców w karate tradycyjnym, które odbyły się w dniach 16 – 17 czerwca 2018 roku w Opolu. To nie pierwszy i miejmy nadzieję nie ostatni sukces głuchołazianina na sportowych arenach kraju.

Za: nowe.glucholazy.pl

Gazeta Prudnik24 – numer 195

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook