Prudnik24

Schronisko z nagrodą

Schronisko z nagrodą
06 kwietnia
22:57 2019

Dziś Prudnik był gospodarzem imprezy, na którą przybyli dyrektorzy i pracownicy placówek biorących udział we współzawodnictwie obiektów zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Schronisk Młodzieżowych. Przy okazji wydarzenia, prudnicka placówka otrzymała prestiżową nagrodę.

Nasze schronisko otrzymało złote wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych. Gala miała miejsce w kinie „Diana”, gdzie obowiązki gospodarza imprezy pełniła dyrektor „Dąbrówki” Barbara Starzyk. Jak nam przekazała, wrażenia gości – w większości dyrektorów innych tego typu obiektów z całej Polski – są znakomite. Nie tylko chwalili Prudnik wraz z jego malowniczym otoczeniem, ale podkreślali też, że prudnickie schronisko ma obłożenie większe niż średnia krajowa.

Przypomnijmy, że placówka jest jednostką gminy Prudnik. Filią prudnickiej „Dąbrówki” jest ośrodek położony w Wieszczynie. Z obiektów korzystają nie tylko turyści, ale także zorganizowane grupy szkolne i zespoły sportowe. W schronisku można organizować także zajęcia świetlicowe.

(m)

Gazeta Prudnik24 – numer 195

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook