Prudnik24

Góra Parkowa: schronisko już od sierpnia?

Góra Parkowa: schronisko już od sierpnia?
13 czerwca
16:26 2019

Możliwe, że już w sierpniu oddane zostanie do użytku opuszczone dotychczas schronisko na Górze Parkowej. W obiekcie trwają bowiem intensywne prace remontowe. O sprawie informuje portal glucholazyonline.com.pl.

– Jesteśmy dobrej myśli. Obecnie firma Tauron ciągnie na górę linię energetyczną, a współpraca z tą firmą przebiega pomyślnie. – stwierdził w rozmowie z portalem właściciele obiektu, Bronisław Łanowski, który – przypomnijmy – wiele lat żył i pracował w USA.

Prąd jest sprawą kluczową, bo zapewni wodę z własnego ujęcia, pozwoli dokończyć też restaurację. Pomieszczenie to ma być zachowane w stanie jak najbardziej zbliżonym do oryginału. Trzeba do tego użyć jednak specjalnej maszyny polerskiej, która wymaga zasilania trójfazowego. Pozostałe pomieszczenia mają być już wykończone.

– Nie chce zapeszać, ale chciałbym utrzymać termin otwarcia, który ustaliłem. Jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, ale te prace nie powinny stwarzać opóźnień. – skonkludował na łamach glucholazyonline.com Bronisław Łanowski.

(m)

Za: glucholazyonline.com.pl

Gazeta Prudnik24 – numer 209

Reklamy

 

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook