Prudnik24

Dach Stal: nowa firma, ci sami ludzie

Dach Stal: nowa firma, ci sami ludzie
02 września
18:00 2019

Dach Stal pokrycia dachowe to marka, która powstała w grudniu 2017 roku na bazie dziewięciu lat doświadczeń  w branży pokryć dachowych. Działamy na prudnickim rynku nieprzerwanie, w tym samym miejscu na ul. Morcinka 1. Dawniej jako oddział producenta blachodachówek i blach trapezowych z Bochni, obecnie jako prudnicka lokalna firma z dachami.

Dach Stal to nowa marka, przy czym ci sami ludzie. To firma założona przez dwoje przedstawicieli handlowych – Łukasza Płochę, właściciela i Karoliny Sienkiewicz-Płocha, współwłaściciela.

Obecnie pod naszym znakiem firmowym posiadamy siedem oddziałów firmy w Polsce, tworząc solidną grupę zakupową. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą blachodachówek i blach trapezowych różnych producentów.

Mamy okna dachowe, elewacyjne, systemy rynnowe, i szeroki asortyment akcesoriów dachowych sygnowanych naszą marką. Stale się rozwijamy, rozbudowujemy, wzbogacamy park maszynowy i transportowy. Od 2019 roku dysponujemy też własną, profesjonalną ekipą wykonawczą. Działamy również w sieci prowadząc profesjonalny sklep internetowy z pokryciami dachowymi WWW.PROSTEDACHY.PL.

Dach Stal tworzą ludzie, relacje i przede wszystkim pasja do dachów. Kręcą nas dachy. Chcesz dołączyć do naszego energicznego zespołu? Masz doświadczenie? Czujesz potencjał? Chcesz się rozwijać? Zapraszamy. Dach Stal Pokrycia Dachowe, ul. Morcinka 1, 48-200 Prudnik, e-mail; prudnik@dach-stal.pl.

Gazeta Prudnik24 – numer 284

Reklamy

Reklamy

Facebook