Prudnik24

Ktoś z nich zostanie nowym szefem OSiR-u

Ktoś z nich zostanie nowym szefem OSiR-u
25 września
19:17 2019

Niedługo po odwołania z funkcji szefa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Prudniku Marka Krajewskiego, rozpisano konkurs na jego zastępcę. Dziś już wiadomo, kto liczy się w tym wyścigu.

Jak przekazał naszej gazecie wiceburmistrz Prudnika Jarosław Szóstka, czterech kandydatów spełniło wymagania formalne. Teraz czas na kolejny etap naboru na to stanowisko. O posadę starają się: Katarzyna Malik-Mendelska z Głubczyc, Krystian Trentkiewicz, Mateusz Trybuła (obaj pracowali już w OSiRz-e) oraz Tomasz Włodowski, kibicom znany bardzo dobrze jako były trener koszykarskiej Pogoni Prudnik.

– Obecnie trwają rozmowy z kandydatami. Jesteśmy już po dwóch takich rozmowach. Do końca tygodnia przesłuchamy wszystkim kandydatów. Rozstrzygnięcia konkursu należy spodziewać się na początku przyszłego tygodnia. – mówi naszej gazecie Jarosław Szóstka.

Przypomnijmy, że Marek Krajewski został zwolniony z funkcji – jak tłumaczyły władze gminy – z powodu chaosu organizacyjnego w jednostce, głównie w dziale księgowości. Od kilku tygodni OSiR-em kieruje Małgorzata Halek-Malinowska, szefowa Agencji Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik.

Maciej Dobrzański

AKTUALIZACJA

Jak informuje burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak, z powodu nie spełniania przez żadnego z kandydatów wymogów stawianych w konkursie, został on uznany za nierozstrzygnięty. Link: https://bip.prudnik.pl/download/attachment/49586/informacja-o-wyniku-naboru.pdf?fbclid=IwAR3iIG-2LXzvtFWZpglKu6qAeIGsJEiFRDBo8qeKXaq1v-TNhNm_JiohioY

Gazeta Prudnik24 – numer 209

Reklamy

 

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook