Prudnik24

Ruszają Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej

Ruszają Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej
23 października
14:55 2019

W dniach 26-27 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu wspaniałe rodzinne wydarzenie – Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej!

W programie: mnóstwo wystawców, ciekawe prelekcje i warsztaty specjalistów – m.in. ginekologa, pediatry, położnej, warsztaty udzielania pierwszej pomocy i z zakresu bezpieczeństwa na drodze, atrakcje dla dzieci: dmuchańce, występy artystyczne, próba rekordu Polski w stworzeniu najdłuższego pociągu rodziców z dziećmi w rytm piosenki „Jedzie pociąg z daleka…”, strefa mamy, strefa taty.

– Tak naprawdę od pierwszych dni życia dziecko zaczyna podróżować – pierwsza podróż odbywa się kiedy wychodzimy ze szpitala i wracamy z noworodkiem do domu, a później są już ciągłe podróże, do żłobka czy przedszkola, do sklepu, do dziadków, czy na wakacje. Żeby ułatwić rodzicom te kwestie, wesprzeć ich i pomóc im w tym zakresie, tworzymy wydarzenie, które będzie odpowiedzią na wszelkie potrzeby z tym związane. Poza wystawcami z różnych branż – od motoryzacyjnych, czyli samochody rodzinne, przez turystyczną, czyli biura podróży, atrakcje turystyczne, po producentów gadżetów usprawniających podróżowanie – zachęca do udziału w targach Maria Ciołeszyńska, główny organizator. Gazeta Prudnik24 objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/ottr2019/.

Gazeta Prudnik24 – numer 288

Reklamy

Reklamy

Facebook