Prudnik24

Takim wozem to można patrolować

Takim wozem to można patrolować
22 lutego
17:19 2020

Do policjantów z Komisariatu Policji w Głogówku trafił nowy radiowóz zakupiony z budżetu w ramach Programu Modernizacji Policji. Kia Ceed ma bogate wyposażenie oraz benzynową jednostkę napędową o mocy 140 KM. Dzięki czemu policjanci będą mogli sprawnie i szybko – a zarazem bezpiecznie – wykonywać postawione przed nimi zadania.

– Dzięki środkom z Programu Modernizacji Policji, policjanci w całej kraju, sukcesywnie są wyposażani w coraz nowszy i bardziej nowoczesny sprzęt. To przede wszystkim nowe radiowozy, które są niezbędne w naszej służbie do realizacji codziennych zadań. Jeden z nich trafił do naszej komendy i decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku mł. insp. Krzysztofa Urbana został przekazany do Komisariatu Policji w Głogówku. – komentuje rzecznik prudnickiej polisji asp. Andrzej Spyrka.

Kia Ceed w wersji kombi charakteryzuje się dobrymi parametrami technicznymi oraz jest wyposażona w szereg nowoczesnych systemów zapewniających bezpieczeństwo.

Nowy radiowóz będzie używany w codziennej służbie przez policjantów z prewencji Komisariatu Policji w Głogówku. Dzięki czemu policjanci będą mogli sprawnie i szybko – a zarazem bezpiecznie – wykonywać postawione przed nimi zadania.

m, KPP Prudnik

Gazeta Prudnik24 – numer 190

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook