Prudnik24

Wiosna w TVP3 Opole. Startuje wyjątkowa ramówka naszej regionalnej telewizji

Wiosna w TVP3 Opole. Startuje wyjątkowa ramówka naszej regionalnej telewizji
01 marca
15:11 2020

Powrót po latach „Studia pod bukiem”, kolejny sezon „Ponadnormatywnych” a także zupełnie nowy cykl dokumentalny o opolskiej policji. 2 marca rusza wiosenna ramówka opolskiego oddziału Telewizji Polskiej.

Najważniejszą premierą w wiosennej ofercie programowej TVP3 Opole jest „Studio pod bukiem”. – Kiedyś był to jedyny i zarazem ulubiony program mieszkańców Opolszczyzny. Nagrywany był pod kultowym bukiem gdzie właśnie wróciły nasze ekipy realizacyjne – mówi Mateusz Magdziarz, dyrektor i redaktor naczelny TVP3 Opole. – Obchodzimy w tym roku 15-lecie samodzielnej działaności ośrodka. Dołożyliśmy starań aby zarówno wiosenna jak i jesienna ramówka były wyjątkowo obfite – dodaje Magdziarz.

Widzowie TVP3 Opole wiosną będą mogli znowu śledzić losy „Ponadnormatywnych”. – To serial dokumentalny poświęcony transportowi gabarytów. Pokażemy ogromne projekty logistyczne, przewóz ładunków ważących czasem nawet ponad 100 ton – wylicza Krzysztof Rapp. – Wspólnie z Honoratą Szmuc postaramy się to przedstawić w przystępny i zrozumiały sposób. Chcemy tym serialem nie tylko dostarczyć rozrywki ale też edukować – podkreśla.

W puli nowości wiosennych znalazł się też „Garnizon”. – To seria dedykowana pracy opolskich policjantów. Zajrzymy z kamerą tam gdzie na ogół nie zagląda. Pokażemy jak działa laboratorium kryminalistyczne, akcje antyterrorystów czy działania tzw. drogówki – mówi Alicja Holik, redaktor prowadząca cyklu. – To kolejna nasza taka propozycja po „Jednostce” i „Ognistej rocie” – dodaje.

9 marca wystartuje nowa scenografia programu „O!polskie o poranku”, który poprowadzi 5 nowych par gospodarzy. Wiosną TVP3 Opole transmituje też mecze KPR Gwardii Opole w Pucharze EHF oraz PGNiG Superlidze. Rownież w marcu swoją premierę będzie miał film dokumentalny „Niskorośli” autorstwa Zbigniewa Górniaka i Dariusza Debernego poświęcony osobom borykającym się z problemem karłowatości.

Spot ramówkowy:

Wiosna z TVP3 Opole

Już po raz 15. wiosną zapraszamy do TVP3 Opole.

Opublikowany przez TVP3 Opole Sobota, 29 lutego 2020

Ponadnormatywni: 

Ponadnormatywni wracają na antenę TVP3 Opole

Wiosną w TVP3 Opole kolejny sezon „Ponadnormatywnych”. Jakie tym razem rekordy pobiją? W jakie miejsca zaprowadzi naszych bohaterów transport gabarytów? Pierwszy załadunek już w marcu! #tvp3opole #ponadnormatywni

Opublikowany przez TVP3 Opole Środa, 26 lutego 2020

Garnizon:

„Garnizon” wiosną w TVP3 Opole

‪Po sukcesach „Jednostki” i „Ognistej roty” przyszła pora na cykl dokumentalny o Opolska Policja.„Garnizon” wiosną w TVP3 Opole.‬‪ ‬

Opublikowany przez TVP3 Opole Niedziela, 1 marca 2020

Gazeta Prudnik24 – numer 217

Reklamy

 

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook