Prudnik24

Przedszkole jak nowe

Przedszkole jak nowe
18 marca
14:52 2020

Przedszkole Publiczne nr 1 im. Jana Brzechwy w Prudniku już po remoncie. W ramach zadania gmina Prudnik wykonała termomodernizację obiektu oraz wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Termomodernizacja objęła wymianę instalacji c.o. elektrycznej, sygnalizacji pożaru, oddymiania i oświetlenie ewkuacyjnego. Zmodyfikowano też klatkę schodową zgodnie z przepisami przeciwpożarowymi, pomalowano pomieszczenia, uzupełniono brakujące kanały wentylacji grawitacyjnej, a także zamontowano osłony na grzejniki.

Druga część remontu skupiła się na wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej wraz z armaturą oraz posadzek. W tym przypadku wymieniono wewnętrzną instalację wodno-kanalizacyjną oraz c.w.u. w budynku przedszkola, przebudowano i wyremontowano łazienki i toalety, wymieniono okładziny ścienne w pomieszczeniach zaplecza kuchennego, wykonano posadzki z wykładziny PCV oraz z płytek ceramicznych w obiekcie. Łączny koszt całej moderniacji placówki to 1 181 662,16 zł.

– Wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej wykonano w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019. Dzieci miały już okazję korzystać z nowych sal, jednak data uroczystego otwarcia nastąpi po ogłoszeniu zakończenia stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce. – mówi nam burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak.

Galeria zdjęć pod linkiem: https://prudnik.pl/7134/publiczne-przedszkole-nr-1-w-prudniku-wyremontowane.html?fbclid=IwAR0Xz4-DnbdCB2eRt7iXTMWzF_MNZt-dpoQxwgogoVKWtQyAfBCcMc5J69Q

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

ReklamyFacebook