Prudnik24

Brzeziński: działania starosty to mobbing

Brzeziński: działania starosty to mobbing
29 maja
22:37 2020

Dalszy ciąg burzy w PCM-ie. W piśmie, jakie prezes PCM Dariusz Brzeziński wystosował do rajców powiatowych padają mocne oskarżenia wobec Radosława Roszkowskiego. Mowa jest o mobbingu, poniżaniu i próbie skompromitowania.

Przypomnijmy, że starosta krytycznie oceniał działania prezesa wobec wykrycia w szpitalu koronawirusa. Określił Dariusza Brzezińskiego mianem człowiek oderwanego od rzeczywistości. Oliwy do ognia dolało zwolnienie przez Brzezińskiego dyrektora do spraw inwestycji Witolda Rygorowicza. Wówczas Radosław Roszkowski zapowiedział, że nie zawaha się powiadomić organów ścigania.

Dziś odbyła się rada powiatu prudnickiego. Obaj panowie nie byli na niej obecni, jednak Dariusz Brzeziński sporządził pismo. Prezes stwierdza w nim, że doznaje nagonki ze strony starosty. „Na spotkaniach z udziałem Starosty jestem stale przez niego poniżany, (…) Działania starosty można odbierać jako mobbing oraz nadużycie władzy. (…) Noszę się z zamiarem odejścia ze spółki” – to tylko niektóre ze stwierdzeń szefa szpitala. Poniżej publikujemy (za postem radnego Mirosława Czupkiewicza) pełną treść listu Dariusza Brzezińskiego do rajców. Dodajmy jeszcze, że na sesji padła propozycja – wstępnie zaakceptowana przez przewodniczącego Józefa Janeczkę – by zorganizować specjalną sesję poświeconą sprawom PCM-u.

1 komentarz

  1. Praciwnik PCM
    Praciwnik PCM 31 maja, 10:15

    Pan Brzeziński jest prawdziwym bajkopisarzem. Prawda jest taka że nie robi nic nawet dobrego wrażenia. Kiedy wybuchła pandemia, to w biurowcu stworzył sobie „zieloną strefę”, odcinając się od pracowników. Do Strefy nie mieli wstępu pracownicy medyczni bo „roznoszą zarazę”. Taki to wspaniały jest Prezes Brzeziński. Cieszymy się że odchodzi. Był chyba jednym z najgorszych prezesów w historii PCM.

    Reply to this comment

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 190

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook