Prudnik24

Wstąp do policji

Wstąp do policji
03 sierpnia
18:33 2020

Policjant to zawód trudny, ale jakże wyjątkowy. To powołanie i przygoda naznaczona poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi. Chcesz mieć stabilną pracę i robić w życiu coś pożytecznego – Zostań Policjantem, nie zastanawiaj się, pobierz kwestionariusz osobowy ze strony http://prudnik.policja.gov.pl/opr/kpp-prudnik/aktualnosci/20013,Wznowienie-doboru-do-sluzby-w-Policji.html a następnie złóż go w Komendzie Powiatowej Policji w Prudniku.

Chciałbyś być jednym z policjantów Komendy Powiatowej Policji w Prudniku? Teraz masz szansę na zrealizowanie swojej zawodowej przyszłości. Pewność zatrudnienia, stały dochód a także wpływ na osobisty rozwój i ścieżkę kariery zawodowej poprzez szkolenia i edukację, to niewątpliwie atuty tej pracy.

Uwaga! Dobór do służby w Policji, z zachowaniem reżimu sanitarnego, został w pełni wznowiony.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do rekrutacji mogą już składać dokumenty niezbędne do wszczęcia postępowania kwalifikacyjnego w Komendzie Powiatowej Policji w Prudniku:

osobiście, jednak po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu z pracownikiem Zespołu ds. Kadr i Szkolenia pod nr tel. 47 86 29208, po godzinach pracy u dyżurnego jednostki lub

za pośrednictwem operatora pocztowego na adres Komenda Powiatowa Policji w Prudniku, ul. Skowrońskiego 39, 48-200 Prudnik.

Gazeta Prudnik24 – numer 260

Reklamy

 

ReklamyFacebook