Prudnik24

Pomoc dla Danuty Tkacz

Pomoc dla Danuty Tkacz
18 sierpnia
16:51 2020

Na portalu siepomaga.pl oraz na Facebooku prowadzona jest zbiórka na rzecz Danuty Tkacz z Grodkowa, która choruje na nowotwór.

„Jestem zrozpaczona, widząc kosztorys leczenia mamy. Taka kwota przechodzi ludzkie pojęcie. Nigdy bym nie pomyślała, że życie może mieć tak wysoką cenę. Przecież zwyczajni ludzie nie dysponują takimi środkami, dlatego nie mam wyjścia i proszę o pomoc!” – pisze córka Pani Danuty.

„Wiadomość o chorobie nigdy nie pojawia się w dobrym czasie, tym bardziej, jeśli poważnie zagraża życiu. Moja mama zachorowała na raka złośliwego pęcherzyka żółciowego. Przy niej zawsze czuję się dzieckiem, przy niej czuję się bezpiecznie, a teraz czuję też strach, jak długo będzie mi dane cieszyć się jej obecnością…

Świadomość choroby przytłacza, nie pozwala spokojnie spać, normalnie oddychać. Od dnia diagnozy wiedziałam, że nie pozwolę jej odejść, zrobię, co tylko się da, by mama, jak najdłużej była ze mną. Leczenie, które do tej pory przeszła, nie przyniosło oczekiwanego rezultatu, ale to nie znaczy, że się poddamy!” – kontynuuje Adrianna Tkacz.  

„Obecnie mama jest leczona w prywatniej klinice. Dzięki niemu może odzyskać siły, by dalej walczyć z rakiem. Niestety 3-miesięczne koszty tego leczenia są ogromne i przekraczają nasze możliwości finansowe.

Boję się, okrutnie się boję… Trudno pogodzić się z myślą, że jeśli nie uda się zebrać pieniędzy na leczenie, mogę stracić mamę… Że to mogą być jedne z ostatnich naszych wspólnych chwil. Proszę, pomóż mi, bo tylko z Twoją pomocą może się udać!” – apeluje.

Link do pełnego tekstu: https://www.siepomaga.pl/danuta-tkacz

Link do zbiórki na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/705653259982050/

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook