Prudnik24

Oferty pracy w Grupie Azoty ZAK w nowym miejscu. Sprawdź, co proponuje jeden z największych pracodawców w regionie

Oferty pracy w Grupie Azoty ZAK w nowym miejscu. Sprawdź, co proponuje jeden z największych pracodawców w regionie
23 października
19:09 2020

Grupa Azoty ZAK S.A. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu to przedsiębiorstwo, w którym stały poziom zatrudnienia kształtuje się między 1500 a 1600 pracowników. Aby zachować ciągłość produkcji i zabezpieczyć przekazywanie wiedzy z pokolenia na pokolenie, spółka w zasadzie nieustannie prowadzi procesy rekrutacyjne.

Szeroki przekrój stanowisk

Rozpoczęcie pracy w Grupie Azoty ZAK S.A. niejednokrotnie oznacza związanie się z zakładem na całe życie zawodowe. Pandemia COVID-19 przyspieszyła decyzję wielu uprawionych pracowników spółki o odejściu na emeryturę, w związku z czym aktualnie oferty pracy dotyczą głównie uzupełnienia powstałych miejsc. Podobnie jak zatrudnienie w zakładzie, przekrój stanowisk i wymagań jest bardzo zróżnicowany – poszukiwane są zarówno osoby z wykształceniem średnim, wyższym, jak i z doktoratem.

Co bardzo istotne dla kandydatów, w ostatnim czasie spółka zaprzestała korzystania z zewnętrznego portalu rekrutacyjnego i wszystkie oferty pracy publikowane są nowym miejscu – na stronie internetowej zak.grupaazoty.com (zakładka Kariera). Zgodnie z obowiązującymi przepisami zebrane wcześniej dane kandydatów zostały skasowane, dlatego osoby zainteresowane pracą w Grupie Azoty ZAK S.A. powinny składać aplikację w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, zgodnie z informacjami zawartymi w każdej ofercie pracy.

Rekrutacja w reżimie sanitarnym

Grupa Azoty ZAK S.A. olbrzymią wagę przywiązuje do kwestii bezpieczeństwa. Podobnie jak inne aspekty działania firmy, również sposób prowadzenia procesu rekrutacyjnego uległ modyfikacji pod wpływem trwającej pandemii. W przypadku wieloetapowego postępowania przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna, następnie na spotkanie zapraszani są wybrani kandydaci. Proszeni są wtedy o przybycie na ściśle określone godziny i stosowanie środków ochrony osobistej. Długość rozmów jest skracana do niezbędnego minimum. Zdarzają się również nabory prowadzone do dwóch komórek organizacyjnych jednocześnie – kandydaci poznają różne propozycje podczas jednego spotkania, w którym uczestniczą szefowie obu komórek. Pozwala to ograniczyć liczbę wizyt na terenie firmy osobom z zewnątrz.

Spółka oferuje również możliwość odbycia stażu organizowanego we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, który niejednokrotnie kończy się zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę. Popularne do niedawna praktyki w Grupie Azoty ZAK S.A. zostały, ze względów bezpieczeństwa, mocno ograniczone – zrealizowano jedynie te, co do których zobowiązania podjęto jeszcze przed pandemią.

Co oferujemy?

Grupa Azoty ZAK S.A. oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz unormowany czas pracy zgodny z ustalonym rozkładem. Pracownikom przysługują dodatkowe składniki wynagrodzenia, m.in. premia kwartalna, nagroda roczna, dodatek stażowy czy nagrody jubileuszowe. Mogą również korzystać z bogatego pakietu świadczeń i benefitów, takich jak: dodatkowa opieka medyczna – LUX MED, ubezpieczenie na życie, profilaktyczne programy prozdrowotne, pracowniczy program emerytalny, usługi Międzyzakładowej Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej. Za wyznaczanie i utrzymywanie wysokich standardów kędzierzyńska spółka została nagrodzona między innymi certyfikatem „Profesjonalne ZZL” oraz tytułem „Pracodawca przyjazny pracownikom”.

Pracownicy dysponują szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach. Osoby podnoszące kwalifikacje we własnym zakresie otrzymują w wielu przypadkach dofinansowanie do czesnego. Ponadto spółka buduje zespół kadry rezerwowej, dzięki któremu zapewniona jest ciągłość i efektywność realizowanych procesów. Dla najbardziej perspektywicznych pracowników opracowane zostają potencjalne ścieżki kariery.

Zapraszamy do śledzenia serwisu zak.grupaazoty.com.

Aktualne oferty pracy

Pracownik w Departamencie Finansów

Maszynista maszyn i urządzeń oczyszczalni ścieków

Elektromonter urządzeń stacyjnych

Pracownik w Zespole Ekspedycji Samochodowej BOK

Gazeta Prudnik24 – numer 260

Reklamy

 

ReklamyFacebook