Prudnik24

Zostań ambasadorem Grupy Azoty na swojej uczelni!

Zostań ambasadorem Grupy Azoty na swojej uczelni!
28 października
13:56 2020

Już po raz IV mamy przyjemność zaprosić studentów i doktorantów krajowych uczelni wyższych do udziału w programie Ambasador Marki Grupa Azoty. To znakomita szansa na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych oraz przekonanie się, jak działają duże przedsiębiorstwa przemysłowe.

Jeżeli lubisz wyzwania, szukasz ciekawych projektów i dobrze odnajdujesz się w mediach społecznościowych, ten program jest właśnie dla Ciebie!

W zamian za efektywną współpracę ambasadorzy mogą liczyć na benefity w postaci m.in. miesięcznego wynagrodzenia, opieki mentora, możliwości zapoznania się z przedstawicielami Grupy Azoty oraz tajnikami działalności zakładu produkcyjnego. Najlepszym uczestnikom programu oferowane jest wsparcie w realizacji własnych projektów naukowych.

Do zadań ambasadora należeć będzie m.in.: aktywna promocja marki Grupa Azoty wśród studentów i doktorantów, bieżące śledzenie działań Grupy w mediach branżowych, zamieszczanie materiałów informacyjno-promocyjnych na portalach społecznościowych, przekazywanie informacji oraz wsparcie przy organizacji spotkań, seminariów, warsztatów, wydarzeń o charakterze promocyjnym – także w formule online, informowanie opiekuna o wydarzeniach organizowanych na uczelniach.

Nabór do programu odbywa się na podstawie wypełnionego formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie www.grupaazoty.com. Na zgłoszenia czekamy do końca października.

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook