Prudnik24

Ten teledysk ma promować ziemię prudnicką

Ten teledysk ma promować ziemię prudnicką
12 listopada
14:58 2020

Kilka dni temu powiat prudnicki zaprezentował oficjalnie nowy teledysk, który będzie służył jako materiał promujący ziemię prudnicką. Autorką jest piosenkarka Natalia Rygiel znana m.in. jako wokalistka zespołu „Misscore”.

W produkcji widzimy najpiękniejsze zakątki powiatu prudnickiego – wykonane z drona krajobrazy Prudnika, czy Głogówka robią duże wrażenie. Całość okraszona znakomitym (jak zawsze) wokalem Natalii.

– Zależało mi na jak najlepszym ujęciu miasta i okolic, no i na wpleceniu fabuły z młodzieżą. W teledysku zagrała Wiktoria Wójtowicz i Patryk Petrykanin. To dodało filmowi niezbędnej świeżości – wyjaśnia swoją wizję artystyczną filmu piosenkarka.

Projekt jest realizowany przez prudnickie starostwo i współfinansowany ze środków europejskiego funduszu rozwoju regionalnego i ze środków budżetu państwa. Pomysłodawca – starosta Radosław Roszkowski – zapowiada, że obraz ma promować ziemię prudnicką.

– Firma z którą współpracuje Pani Natalia wykonała całość od strony technicznej, ja konsultowałem i opiniowałem. Ale są tak dobrzy, że wiele się nie namęczyłem – uśmiecha się starosta. Tłumaczy, że teledysk będzie wyświetlany przy specjalnych okazjach, ale nie tylko.

– Ma krążyć w sieci ukazując piękno ziemi prudnickiej i pogranicza oraz potencjał jego młodych mieszkańców. Chcemy też zachęcać do przyjazdu turystów. Mile widziani są nowi mieszkańcy i potencjalni inwestorzy zachwyceni pięknem naszych terenów. – podsumowuje szef powiatu. A my zapraszamy do obejrzenia. Materiał poniżej.

Gazeta Prudnik24 – numer 290

Reklamy

Reklamy

Facebook