Prudnik24

Dzielimy się w Białej. Nowa inicjatywa na facebooku

Dzielimy się w Białej. Nowa inicjatywa na facebooku
23 listopada
18:43 2020

Ze szlachetną inicjatywą wyszła jedna z mieszkanek Białej. Pani Ola założyła w mediach społecznościowych grupę, której celem jest pomoc rzeczowa.

Mieszkasz w Białej? Masz do oddania jakieś przedmioty/rzeczy, których ty już nie potrzebujesz, ale może przydadzą się komuś innemu? Chcesz oddać je za darmo (to warunek)? Przyłącz się do grupy „Dzielimy się w Białej i okolicach”, która wyświetla się po wpisaniu do facebookowej przeglądarki.

„Jest to grupa dla tych osób które mają do oddania coś niepotrzebnego, a co może przydać się komuś innemu – tylko i wyłącznie za darmo. Nie oddajemy za czekoladę czy chusteczki itd. Wystawiamy posty ze zdjęciami. Przedmioty muszą być w miarę zadbane i czyste. Można również wstawiać posty z zapytaniem, że się czegoś potrzebuje, szuka.” – pisze administrator.

„Zachęcam do zapraszania swoich znajomych. Jeżeli są jakieś problemy proszę o kontakt z administratorem grupy. Zachęcam do oddawania rzeczy, po co zaśmiecać jak można oddać. Dbajmy o środowisko” – dodaje (jak się domyślamy) Pani Ola.

W całym przedsięwzięciu – jak podkreśliła w rozmowie z nami – chodzi zatem po prostu – o dobre serce. Poniżej link, w którym można zapoznać się ze szczegółami: https://www.facebook.com/groups/765402750772389/?ref=share.

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 260

Reklamy

 

ReklamyFacebook