Prudnik24

Nowy Nadleśniczy powołany. Doskonale zna prudnickie lasy

Nowy Nadleśniczy powołany. Doskonale zna prudnickie lasy
08 grudnia
14:35 2020

Jarosław Myśliński zastąpił na stanowisku Marka Cholewę, który został powołany na stanowisko Nadleśniczego w Nadleśnictwie Opole. Nowy szef prudnickiej jednostki to jej wieloletni pracownik.

Funkcję Nadleśniczego w Nadleśnictwie Prudnik Jarosław Myśliński sprawuje od 27 listopada. Jak informuje instytucja, ze względu na sytuację epidemiologiczną, powołanie na stanowisko odbyło się w siedzibie RDLP w Katowicach.

Nowy Nadleśniczy to osoba o bogatym doświadczeniu zawodowym (praca na wszystkich szczeblach administracji leśnej – od podleśniczego, poprzez leśniczego, inżyniera nadzoru, po zastępcę nadleśniczego) i licznych kwalifikacjach dodatkowych. Jak sam napisał w mailu do pracowników, jest zwolennikiem ich samodzielności, kreatywności, logicznego myślenia oraz odpowiedzialności za to, co się wykonuje.

„Nowemu szefowi oraz wszystkim kolegom życzymy jak najlepszej współpracy. Poniższe zdjęcie publikujemy dzięki uprzejmości kolegów i koleżanek z dyrekcji regionalnej (fot. Anna Tarkowska)” – czytamy na fanpage’u prudnickiego Nadleśnictwa.

Dodajmy, że pracy w okołoprudnickich (i nie tylko) lasach jest multum – prudnickie Nadleśnictwo pod względem wielkości obszaru, którego administrowaniem się zajmuje, jest drugie w Polsce!

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook