Prudnik24

Prudnicka firma dostarczy pożywienie do szpitala

Prudnicka firma dostarczy pożywienie do szpitala
27 stycznia
15:31 2021

Dziś w siedzibie PCM podpisano umowę na posiłki dla pacjentów szpitala i ZOL-u w Głogówku. Najlepszą ofertę na to zadanie zaprezentowała w przetargu prudnicka firma „Domowe Smaki”.

– Kolejna zmiana, spore oczekiwania na nową jakość. – cieszy się prezes Prudnickiego Centrum Medycznego Witold Rygorowicz. Jak nam wyjaśnił, do przetargu stanęło pięciu oferentów, w tym dwie firmy z Prudnika. Bezkonkurencyjne okazały się „Domowe Smaki”. Naszym Czytelnikom firma ta zapewne jest znana – na ul. Królowej Jadwigi prowadzi popularny w naszym mieście bar z tradycyjnym, domowym jedzeniem.

– Catering dostarcza codziennie minimum 80, max 150 całodziennych posiłków! Na te skomplikowane czasy to zdrowe wyzwanie dla lokalnej firmy – kontynuuje prezes Rygorowicz.

„Pani Danuta Brzozowska – właścicielka firmy, to tradycjonalistka, ekspert od dobrego smaku i zdrowych naturalnych potraw. Dziś podczas spotkania, opowiedziała nam o swojej pasji do gotowania i o tym co jest dla niej ważne w przygotowywaniu posiłków . Jesteśmy przekonani, że zmiany żywieniowe, jakie już od lutego zajdą w naszym szpitalu sprawią, że nasi Pacjenci odzyskają wiarę w to, że szpitalne jedzenie może być nie tylko zdrowe ale także smaczne jak w domu” – napisano na fanpage’u PCM. Pozostaje nam życzyć smacznego. I dużo zdrowia. Fot. PCM

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook