Prudnik24

Pomóż rozeznać potrzeby kulturalne. Ankieta POK

Pomóż rozeznać potrzeby kulturalne. Ankieta POK
05 marca
12:57 2021

Prudnicki Ośrodek Kultury na swojej stronie internetowej publikuje ankietę, która ma pomóc w rozeznaniu potrzeb kulturalnych w gminie Prudnik. Jej wypełnienie może znacznie pomóc instytucji w planowaniu działań programowych.

Co istotne, ankieta dotyczy także funkcjonowania wiejskich ośrodków kultury.

„Pragniemy poznać Państwa opinie i potrzeby związane z naszymi placówkami i uczestnictwem w ich ofercie. Niniejsze badanie ma również na celu pomoc w wyłonieniu inicjatyw lokalnych, które będą odpowiadały społeczno-kulturalnym potrzebom mieszkańców.” – czytamy na stronie internetowej placówki.

Ankiety w formie papierowej można wypełnić w siedzibie Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku do 31 marca 2021 roku w godzinach: od 8.00 do 15.30. Natomiast dla internautów POK przygotował poniższe linki:

MOJA KULTURA – Ankieta dotycząca potrzeb kulturalnych odbiorców oferty Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku (google.com)

Moja Kultura – Ankieta dotycząca potrzeb kulturalnych odbiorców oferty Wiejskich Domów Kultury i Świetlicy Środowiskowej Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku (google.com)

Przypomnijmy, że w skład Prudnickiego Ośrodka Kultury wchodzi – poza nim samym – także Biblioteka Publiczna w Prudniku oraz kino Diana.

(m)

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook