Prudnik24

Plebiscyt TVP3 Opole. Autor najpiękniejszej bramki odebrał nagrodę

Plebiscyt TVP3 Opole. Autor najpiękniejszej bramki odebrał nagrodę
09 marca
18:19 2021

Królowi oddali, co królewskie. I choć nagrodzony nie jest co prawda królem strzelców, to – według głosujących – zdobył najpiękniejszą bramkę na boiskach Opolszczyzny w 2020 roku.

To był kolejny już plebiscyt Gol Opolszczyzny zorganizowany przez TVP3 Opole. Przypomnijmy, że w zabawie to internauci i kibice wysyłają filmiki z efektownymi trafieniami. Często to nagrania amatorskie, z boisk różnej klasy rozgrywkowej. Grunt, by było to rozgrywki z Opolszczyzny. Potem można głosować na najpiękniejszą bramkę, a przegląd wszystkich trafień dostępny jest zawsze w formie kompilacji ze wszystkimi golami na portalu i w mediach społecznościowych TVP3 Opole.

W tym roku – z powodu koronawirusa – nie odbyła się tradycyjna gala. Wręczenie nagrody miało więc miejsce w siedzibie telewizji.

„Nagrody w naszym plebiscycie na Najpiękniejszego Gola Opolszczyzny 2020 roku rozdane! Główną nagrodę, czyli voucher na sprzęt sportowy o wartości 1500 złotych, otrzymał Michał Zimon. Gratulujemy wszystkim laureatom!” – informuje telewizja w komunikacie na Facebooku.

Jeśli ktoś chciałby jeszcze raz delektować się trafieniami zawodników z naszego regionu, to poniżej zamieszczamy link. Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że nagrodę wręczył dyrektor TVP3 Opole i redaktor naczelny Mateusz Magdziarz. Nasza gazeta – jak co roku – objęła plebiscyt patronatem medialnym.

Watch | Facebook

Maciej Dobrzański

Fot. TVP3 Opole

Gazeta Prudnik24 – numer 260

Reklamy

 

ReklamyFacebook