Prudnik24

Złapali śmieciarza z Dytmarowa

Złapali śmieciarza z Dytmarowa
17 marca
19:11 2021

Rolnik z Dytmarowa, który jeszcze niedawno wyznaczył nagrodę za namierzenie osoby, która ustawicznie zaśmiecała mu pole, może odetchnąć z ulgą. Sprawca został namierzony przez policję.

O sytuacji pisaliśmy kilka temu tutaj: Ktoś ustawicznie zaśmieca pole rolnikowi z Dytmarowa. TVP3 Opole: właściciel wyznaczył nagrodę – Prudnik24

Teraz sprawa się rozwiązała, o czym informuje prudnicka policja. Przypomnijmy, że na polu uprawnym ktoś wysypał potłuczone kafle, gruz, kartony oraz butelki.

– Policjanci od razu zajęli się wyjaśnieniem tej sprawy. – mówi naszej gazecie rzecznik KPP Prudnik asp. Andrzej Spyrka.- Funkcjonariusze w trakcie zabezpieczania śladów, natrafili na rzeczy, które pozwoliły im zidentyfikować właściciela śmieci. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego. Okazało się, że to nie jedyne przewinienie mężczyzny. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych szybko wyszło na jaw, że jest osobą poszukiwaną do odbycia 6 miesięcznej kary pozbawienia wolności za rozbój.

20-latek został zatrzymany i trafił do aresztu. Dodatkowo za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Grozi mu wysoka kara grzywny. Fot. Policja Prudnik

(m)

Fot. KPP Prudnik

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook