Prudnik24

Imprezy majówkowe ASiP przeniesione

Imprezy majówkowe ASiP przeniesione
01 maja
13:05 2021

Wydarzenia zaplanowane na majowy weekend przez Agencję Sportu i Promocji Gminy Prudnik zostały przełożone na 22 maja. Wszystko z powodu przewidywań pogodowych.

Przypomnijmy, że w dniach 1-3 maja miały się odbyć: turniej tenisa ziemnego, maraton fitness oraz turniej curlingu.

„Niestety z przykrością musimy poinformować o konieczności przeniesienia „Aktywnej Majówki” na 22 maja 2021.Czekaliśmy do ostatniej chwili na poprawę prognoz pogody na majowy weekend, jednak w dalszym ciągu zapowiadane są intensywne opady deszczu, a ćwiczenia w takich warunkach do przyjemnych nie należą 🤷🌧☔️Ze względu na obostrzenia nie możemy zorganizować Maratonu Fitness i Turnieju Curlingu w hali „Sójka”, stąd decyzja o zmianie terminu Wydarzenia. Zapraszamy za 3 tygodnie 🙂” – to komunikat gminy Prudnik z wczorajszego dnia.

Jednocześnie odbędą się imprezy online organizowane przez Prudnicki Ośrodek Kultury. Dziś o 12 rozpoczęło się oprowadzania kuratorskie po wystawie „Praca i życie na pograniczu”, jutro zaplanowano akcję „biało-czerwona” w ramach której można zamieszczać na swoich profilach facebookowych kreatywne zdjęcia z flagą (i oznaczać POK – najlepsze fotografie zostaną nagrodzone biletami do kina „Diana”). 3 maja wystartuje natomiast słuchowisko „Wiwat wszystkie stany” z udziałem mieszkańców ziemi prudnickiej. Szczegóły na naszym facebboku.

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook