Prudnik24

Ilu już zaszczepionych? Starostwo informuje

Ilu już zaszczepionych? Starostwo informuje
18 maja
16:44 2021

Na fanpage’u starostwa powiatowego w Prudniku podano dane dotyczące ilości zaszczepionych osób z terenu powiatu, w ramach działalności Powszechnego Punktu Szczepień. Ten zlokalizowany jest w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych na ul. Kościuszki.

Wedle przedstawionych informacji tylko wczoraj zaszczepiono 240 osób. Łącznie, od początku działalności punktu, przeciw koronawirusowi preparatem Pfizera zaszczepiono 4320 osób. W komunikacie zwraca się też uwagę na fakt, że jak dotychczas nie zmarnowano ani jednej dawki szczepionki.

Tymczasem Optima Medycyna, która punkt przy „Rolniku” utworzyła we współpracy z powiatem, uruchomiła specjalną infolinię, dzięki której można zarejestrować się na szczepienie. Numer telefonu to: 532 407 689 (czynny od 8:00 do 17:00). Ponadto rejestracje możliwe są na miejscu w godzinach pracy Punktu Szczepień Powszechnych.

„Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tak sprawne prowadzenie akcji szczepień na terenie powiatu prudnickiego” – konkludują władze powiatu i Optimy.

Dodajmy, że Optima obsługuje również punkt szczepień w Nysie (hala sportowa przy ul. Sudeckiej 23) – numer telefonu: 532 407 688.

(m)

Źródło: Starostwo Powiatowe w Prudniku

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook