Prudnik24

Zniszczyli krzesełka. Namierzył ich monitoring

Zniszczyli krzesełka. Namierzył ich monitoring
29 maja
16:54 2021

Zniszczone krzesełka to nie pierwszyzna na stadionie Pogoni Prudnik przy ulicy Kolejowej. Tym razem jednak wandale popełnili błąd, być może wynikający z tego, że nie czytują lokalnych serwisów informacyjnych. Gdyby to robili, wiedzieliby, że na obiekcie niedawno zamontowano monitoring.

No i wpadli. O czym informuje Agencja Sportu i Promocji Gminy Prudnik.

„Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji prudnickiej policji znamy sprawców wandalizmu Stadionu przy ul. Kolejowej. Posiadamy również nagrania z monitoringu. Dewastatorzy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności” – brzmi wpis na facebooku agencji. Do dewastacji odniosła się też sama Pogoń.

„Zaczyna się sezon na bezgłowych. Wyruszają tacy nocą i niszczą to, na co wszyscy razem pracujemy. Mienie wspólne to dla nich obcy język. Nie rozumieją, więc trzeba ich tego nauczyć.” – czytamy na fanpage’u klubu.

Niektórym „puszczają” już nerwy, wszak niszczenia mienia klubowego przez nocnych imprezowiczów to wieloletnia tradycja. „Urwać im teraz głowy przy samej d****!!!!” – grzmi facebookowicz Rafał. „Szkoda że nie ma publikacji wizerunków debili.” – dodaje inny internauta, pan Mariusz. „Szok to prawda mogli by być publikowani i zakaz wstępu oczywiście naprawa zniszczeń i kara pieniężną na cel dzieci chorych.szok tylko niszczyć narzekać. A od siebie nic nie potrafią dać.” – dodaje Agnieszka (pisownia oryginalna).

Przypomnijmy, że krzesełka to dar od zaprzyjaźnionej z Pogonią Polonii Bytom. Fot. ASiP Prudnik

(m)

Fot. ASiP Prudnik

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook