Prudnik24

Grupa Azoty ZAK SA. – oferty pracy

25 czerwca
17:27 2021

Grupa Azoty ZAK S.A. z Kędzierzyna Koźla poszukuje pracowników na stanowiska: Referent ds. Ekonomicznych – stażysta, Laborant – analityk – stażysta oraz Aparatowy Produkcji Nawozów Sztucznych. Poniżej szczegóły.

1 Referent ds. Ekonomicznych – stażysta

w Biurze Zakupów i Obrotu Energią

Osoba odbywająca staż będzie realizować m.in. następujące zadania:

  • bieżące i okresowe analizy zakupów surowców/usług,
  • sporządzanie sprawozdań, analiz, prognoz i innych dokumentów na potrzeby JB Energetyka,
  • aktualizowanie swojej wiedzy w zakresie przepisów prawnych dotyczących zakupów i sprzedaży,
  • sporządzanie analiz cenowych kupowanych surowców/ usług,
  • współuczestniczenie w wystawianiu faktur,
  • obsługa systemu SAP,
  • współuczestniczenie w przygotowaniu umów handlowych i nadzór nad ich realizacją,
  • współuczestniczenie w ocenie dostawców,
  • realizacja innych zleconych prac związanych z przeprowadzeniem analiz ekonomicznych i innych dotyczących mediów energetycznych.

Wymagane wykształcenie oraz umiejętności:

  • wykształcenie średnie, preferowane ekonomiczne,
  • zaawansowana/ dobra znajomość MS Excel,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność strategicznego myślenia, wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów

Mile widziana:

  • znajomość języka angielskiego

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą opcji „Aplilkuj na to stanowisko” (dostępna na stronie: https://zak.grupaazoty.com/oferty-pracy/referent-ds-ekonomicznych-stazysta) lub na adres mailowy kedzierzyn.rekrutacja@grupaazoty.com z uwzględnieniem w tytule kodu rekrutacji: PE-1.STAŻ.04.07.2021.

Termin składania ofert: do 4 lipca 2021 roku.

2 Laborant – analityk – stażysta

w Biurze Badań Laboratoryjnych

Miejsce odbywania stażu: Kędzierzyn-Koźle ulica Mostowa 30A:
Laboratorium Badań Środowiskowych i Energetycznych, Laboratorium Nawozów Saletrzanych, Laboratorium Estrów i Mocznika, Laboratorium OXO, Laboratorium Analiz i Metali.

  • sporządzanie roztworów analitycznych, odczynników,
  • nadzorowanie i obsługa sprzętu pomiarowego,
  • przygotowywanie próbek do badań,
  • wykonywanie badań oraz obliczeń z zakresu analityki chemicznej,
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,
  • prowadzenie spraw związanych z działalnością laboratorium.

  • wykształcenie średnie lub wyższe, o kierunku chemicznym lub pokrewnym,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu obowiązków służbowych,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dokładność.

Mile widziane:

  • znajomość zasad pracy laboratoryjnej lub doświadczenie w pracy laboratoryjnej,
  • znajomość klasycznych technik analitycznych i technik instrumentalnych takich jak: chromatografia, spektroskopia, elektrochemia,
  • znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomoca opcji „Aplilkuj na to stanowisko” (dostępna na stronie https://zak.grupaazoty.com/oferty-pracy/referent-ds-ekonomicznych-stazysta) lub na adres mailowy kedzierzyn.rekrutacja@grupaazoty.com z uwzględnieniem w tytule kodu rekrutacji: NI.STAŻ.30.06.2021.

Termin składania ofert: do 30 czerwca 2021 roku.

3 Aparatowy Produkcji Nawozów Sztucznych

Praca w systemie zmianowym w Wydziale Mocznika w Jednostce Produkcyjnej Nawozy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować m.in. następujące zadania:

  • prowadzenie procesu produkcyjnego w warunkach nadzorowanych i zgodnych z wymaganymi parametrami,
  • stały nadzór nad stanem technicznym instalacji produkcyjnej,
  • rejestracja stanów magazynowych gotowych produktów, surowców i innych materiałów.

  • wykształcenie średnie, mile widziane średnie techniczne,
  • podstawowa znajomość obsługi, konserwacji urządzeń i armatury,
  • pełna sprawność psychoruchowa,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i odpowiedzialność przy wykonywaniu obowiązków służbowych.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomoca opcji „Aplilkuj na to stanowisko” (dostępna na stronie https://zak.grupaazoty.com/oferty-pracy/referent-ds-ekonomicznych-stazysta) lub na adres mailowy kedzierzyn.rekrutacja@grupaazoty.com z uwzględnieniem w tytule kodu rekrutacji: PZ-1-3.27.06.2021.

Termin składania ofert: do 27 czerwca 2021 roku.

Gazeta Prudnik24 – numer 284

Reklamy

Reklamy